Kategorie

PŁATNOŚCI

Za zakupy w aptece internetowej APTISAN.PL można zapłacić w następujący sposób:

  • Przelewem ekspresowym
  • Kartą płatniczą debetową lub kredytową
  • Przelewem na rachunek bankowy firmy
  • Gotówką przy odbiorze u kuriera (pobranie)
  • Gotówką przy odbiorze paczki dostarczanej na terenie Nysy przez pracownika Apteki
 
 

Przelew ekspresowy za pośrednictwem serwisu Przelewy24

Od łatwości przeprowadzania transakcji, ilości i sposobu obsługiwanych banków oraz innych metod w serwisie płatności zależy bezpieczeństwo, zadowolenie klientów oraz łatwość i przyjemność zakupów.

Firma Przelewy24 istnieje od ponad 10 lat na rynku transakcji on-line i oferuje ponad 150 metod płatniczych w tym obsługuje aż 134 banki.

Platforma przoduje na rynku pod tym i wieloma innymi względami, dlatego została przez nas wybrana - dla Państwa zadowolenia, wygody, bezpieczeństwa i prostoty użytkowania.

Karta płatnicza

Spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1 gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych. Serwis umożliwia procesowanie min. kart Visa Classic, Visa Electron, EuroCard, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB American Express - obsługiwane są zarówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki. 

Mając na uwadze bezpieczeństwo swoich klientów serwis umożliwia realizację płatności kartami płatniczymi z wykorzystaniem technologii 3DS. Zasada funkcjonowania tego systemu oparta jest na wprowadzeniu do procesu weryfikacji transakcji dodatkowego kroku, pozwalającego na identyfikację banku (jako wydawcy karty), oraz samej karty kredytowej. Następnie uruchamiane jest dedykowane okno dialogowe wystawione przez bank, w którym użytkownik proszony jest o podanie indywidualnego, wcześniej ustanowionego hasła przeznaczonego tylko i wyłącznie do transakcji internetowych. Cała transakcja przeprowadzana jest na bezpiecznej stronie bankowej i co ważne nie wymaga od klienta instalacji dodatkowego oprogramowania. Tak zabezpieczona karta, nawet jeśli wpadnie w ręce osoby nieuprawnionej do dokonania transakcji, nie może zostać wykorzystana do internetowego oszustwa.

Karta debetowa - najbardziej popularny rodzaj karty w Polsce. Wydawana jest przez bank, w którym mamy swój rachunek bankowy. Karta ta związana jest z naszym rachunkiem a używając jej wydajemy pieniądze już zgromadzone na naszym koncie. Rachunek jest obciążany niemal natychmiast, nie możemy więc wydać więcej niż wynoszą zgromadzone na nim środki. Karta debetowa stanowi tym samym codzienną alternatywę dla gotówki – tyle, że prostszą i łatwiejszą w użyciu, eliminującą konieczność noszenia przy sobie banknotów i monet.

Karta kredytowa - umożliwia nam korzystanie ze środków udostępnionych przez bank. Jest to jedna z cech różniąca karty kredytowe od kart debetowych. Karty kredytowe nie muszą być powiązane z bieżącym rachunkiem bankowym, na którym są zgromadzone wcześniej wpłacone przez nas środki. Płacąc kartą kredytową korzystamy z „pieniędzy banku”, ponieważ do karty przyznany jest limit kredytowy. Gdy przyjdzie czas spłaty zaciągniętego za pomocą karty kredytu, mamy możliwość wyboru – możemy spłacić całe zadłużenie od razu na koniec okresu rozliczeniowego lub rozłożyć spłatę w czasie (ale wtedy od zaciągniętego kredytu zostaną naliczone odsetki).

Usługa DCC - DCC (Dynamic Currency Conversion) – usługa dynamicznej wymiany walut daje posiadaczowi karty zagranicznej możliwość wyboru waluty transakcji podczas płacenia kartą za produkty i usługi. Posiadacz karty obciążony jest kwotą w swojej walucie, widniejącą na rachunku. Transakcja w walucie karty (DCC) może zostać zrealizowana przy użyciu międzynarodowych kart VISA lub MasterCard. Dzięki usłudze DCC klienci unikną niekorzystnego przewalutowania transakcji.

Przelew zwykły na rachunek bankowy

Numer rachunku ING: 55 1050 1490 1000 0092 1327 1993
Tytuł przelewu: APTISAN Imię, Nazwisko, Numer zamówienia
Odbiorca: Apteka A.Sandomierska, Nysa, Kolejowa 2a

Gotówka przy odbiorze u kuriera (pobranie)

W przypadku dostarczenia towaru przez firmę kurierską DPD możliwe jest wybranie opcji zapłaty kurierowi przy odbiorze (pobrania)

Gotówką przy odbiorze paczki, dostarczanej na terenie Nysy przez pracownika Apteki

W przypadku dostarczenia zamówienia na terenie Nysy istnieje możliwość wybrania opcji zapłaty pracownikowi Apteki dostarczającemu paczkę na wskazany adres