Kategorie

   Scholl Velvet Smooth * SUMMER * Elektryczny pilnik do stóp * 2 Głowice w zestawie! Zobacz większe

Scholl Velvet Smooth
SUMMER
Elektryczny pilnik do stóp
2 Głowice w zestawie!

9078222

Wyjątkowo łatwe i poręczne urządzenie zasilane bateriami do natychmiastowego usuwania zrogowaciałej skóry stóp 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

W prosty sposób zadbaj o wyjątkowo gładkie stopy.

Obrotowa głowica Velvet Smooth z mikrościernymi cząsteczkami o długotrwałym działaniu teraz zawiera drobno zmielone kryształki diamentu o znakomitym działaniu złuszczającym.

Natychmiast usuwa twardą skórę*, pozostawiając gładkie i miękkie w dotyku stopy.

Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w użyciu. ...Delikatnie przesuwaj pilnik po twardej skórze a zobaczysz jak martwy naskórek zostaje usunięty. Ergonomicznie ukształtowany, miękki w dotyku uchwyt. Wymienna głowica obrotowa z kryształkami diamentów. Delikatne i skuteczne ruchy obrotowe. Zasilany na baterie. Gotowy do użycia.

Aby uzyskać perfekcyjny efekt wypróbuj również delikatnie wygładzającej Głowicy Obrotowej Velvet Smooth z Kryształkami Diamentu.

W przypadku bardzo twardej, trudnej do usunięcia skóry wypróbuj gruboziarnistą głowicę obrotową Velvet Smooth z Kryształkami Diamentu dzięki której uzyskasz wspaniały efekt. Pokaż swoim stopom jak bardzo je kochasz używając specjalnie zaprojektowanej serii produktów Velvet Smooth™ do pielęgnacji.

Głowice obrotowe Scholl Velvet Smooth z Kryształkami Diamentu działają ze wszystkimi Elektronicznymi Pilnikami do Stóp Scholl Velvet Smooth.