APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Marimer Baby * woda morska - spray izotoniczny do nosa dla dzieci od urodzenia * 50 ml Zobacz większe

Marimer Baby
woda morska - spray izotoniczny do nosa dla dzieci od urodzenia
50 ml

9055990

Mariner Baby to sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej, bezpieczny dla od pierwszego dnia życia. Dzięki zawartości soli mineralnych i pochodzących z morza mikroelementów – siarki, manganu, miedzi - stanowi doskonałe uzupełnienie leczenia, będąc tym samym niezastąpionym środkiem w przypadku takich dolegliwości jak katar u dziecka.

Więcej szczegółów

23,33 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Mariner Baby został stworzony z myślą o najmłodszych. Jest bezpieczny, naturalny – nie zawiera konserwantów, łatwy w użyciu – może być stosowany niezależnie od pozycji pojemnika oraz wygodny – zastosowano mniejsze, poręczne opakowanie. Produkt posiada najnowszej generacji nasadkę „Safety Tip”, stworzoną specjalnie z myślą o małych noskach. Jej kształt chroni przed zbyt głębokim wprowadzeniem aplikatora. Również strumień, w postaci delikatnej mgiełki, został dostosowany do noska niemowlaka.

Wskazania: 

do codziennej higieny nosa; do nawilżania wysuszonej błony śluzowej nosa; jako uzupełnienie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych; do stosowania u dzieci od 1. dnia życia oraz osób dorosłych

Dawkowanie: 

1 dawka do każdego nozdrza 1-4 razy dziennie w zależności od potrzeb. Może być stosowany codziennie przez dłuższy okres.

Skład: 

100% sterylny izotoniczny roztwór wody morskiej.

Przeciwwskazania: 

nadwrażliwość na wodę morską.

Ważne wskazówki:

Nie stosować u wcześniaków
Osoby cierpiące na choroby wywołujące zwężenie dróg oddechowych, przed użyciem powinny zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza. 
Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonego na pojemniku.
 

Producent: 
Labolatories Gilbert,
928 Avenue du General de Gaulle,
14200 Hroville Saint-Clair.