APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Aspirator-  Katarek Plus Zobacz większe

Aspirator- Katarek Plus

9060735

Innowacyjny aspirator dla niemowląt i dzieci podłączany do domowego odkurzacza, bezpiecznie i szybko oczyszcza nos i zatoki 

Więcej szczegółów

53,91 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

KATAREK skutecznie zastępuje inne, mniej wydajne produkty dostępne na rynku i używane w warunkach domowych (np. popularne gruszki i inne tego typu produkty).

Odciągacz Kataru Katarek Plus

Aspirator Katarek PLUS znany również pod nazwą Odciągacz Kataru Katarek Plus to innowacyjny produkt, pomagający rodzcom w pozbyciu się problemu kataru u dziecka już od 1 roku życia.

Katarek Plus działa po podłączeniu do zwykłego domowego odkurzacza o mocy 800 – 1800 W, którego zredukowana, jednostajna siła ssąca sprawia, iż jest on znacznie skteczniejszy aniżeli ustne aspiratory, nie wspominając jużo tradycyjnych gruszkach.

Katarek Plus pomaga bardzo szybko pozbyć sięwydzieliny z nosa malca przynosząc mu natychmiastową ulgę. Redukcja siły ssącej odkurzacza czyni proces odciągania całkowicie bezpieczny dla maluszka.

Przezroczystośc aspiratora pozwala na analizę odciąganej wydzieliny:

  • wodnista i bezbarwna – katar alergiczny
  • gęsta żółta lub zielona – katar wirusowy lub bakteryjny


Komora aspiratora Katarek PLUS jest rozkręcana co ułatwia czyszczenie aspiratora.

Ergonomiczny kształ Odciągacza Kataru Katarek Plus sprawia, że komfort uzytkowania jest znacznie większy. Zaś długi wężyk gwarantuje swobodę ruchów.

Do zestawu dołączone są dwie końcówki.

Aspieratora Katarek Plus nie trzeba wyparzać, czy też stosować wobec niego inne czynniki dezynfekujące. Wystarczy dokłądne umycie, bezpośrednio po odciągnięciu wydzieliny. Jest od przebadany klinicznie, również pod kątem mikrobiologicznym, a podczas badań udowodniono, iż dokładne każdorazowe umycie apsiratora pod ciepłą wodą zabija wszelkie bakterie oraz drobnoustroje, a aspirator staje się całkowicie higieniczny oraz bezpieczny dla zdrowia jego użytkowników.

Łatwość czyszczenia aspiratora można zwiększyć dokupując do niego czyścik do wężyka.

Odciągacz kataru KATAREK PLUS to produkt przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Produkt ten świetnie sprawdza się w przypadku osób niepełnosprawnych, które wymagają codziennej opieki i pielęgnacji.

KATAREK PLUS posiada zarówno certyfikaty bezpieczeństwa jak i szereg odznaczeń.