Kategorie

Apetiblock * Tabletki musujace do ssania * 50 szt Zobacz większe

Apetiblock
Tabletki musujace do ssania
50 szt

3050441

Preparat pomaga zmniejszyć apetyt, zniwelować uczucie głodu oraz chęć podjadania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

APETIBLOCK 50 tabletek mussujących do ssania
Rzucając palenie często wpadamy z jednego nałogu w drugi. Przekąski stają się substytutem dla naszych rąk i ust przyzwyczajonych do papierosa. Podjadanie jest też często problemem osób nadmiernie stresujących się, które w chwilach słabości sięgają po przekąski.
Wskazania

Zmniejsza apetyt

Niweluje uczucie głodu oraz chęć podjadania

Wspomaga spalanie tłuszczów, co pozwala kontrolować masę ciałaSposób użycia

Dorośli: 1 tabletka 1-3 razy dziennieSkład

Garcinia cambogia – pomaga w kontroli masy ciała; przyczynia się do zmniejszenia magazynowania tłuszczu, zmniejsza uczucie łaknienia. Ze względu na obecność HCA hamuje lipogenezę (tworzenie tłuszczu w tkance tłuszczowej) oraz wspomaga redukcję masy ciała.

Gymnema sylvestre – pomaga w kontroli wagi poprzez zmniejszenie apetyt i spożycia kalorii, przyczynia się do prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Hamuje odczuwanie słodkiego smaku.

Chrom – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.