APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Multilac * 10 kaps Zobacz większe

Multilac
10 kaps

8528501

Suplement diety w kapsułkach, który zawiera w swoim składzie 9 starannie wyselekcjonowanych szczepów żywych bakterii probiotycznych

Więcej szczegółów

17,04 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Multilac to suplement diety w kapsułkach, który zawiera w swoim składzie 9 starannie wyselekcjonowanych szczepów żywych bakterii probiotycznych.

Związki te sprzyjają zachowaniu zdrowia w przewodzie pokarmowym, a dzięki zastosowaniu unikalnej technologii inkapsulacji cechuje je odporność na niskie pH soku żołądkowego oraz enzymy trawienne. Produkt nie zawiera mleka ani kazeiny, więc może być stosowany przez osoby uczulone na te składniki.

Wskazania: Multilac jest zalecany jako preparat wspomagający w trakcie i po przebytej antybiotykoterapii, a także w okresie zwiększonej zachorowalności na infekcje wirusowo-bakteryjne.

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Skład: Substancje czynne: Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium lon-gum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifido-bacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, składnik odżywczy - oligo-fruktoza oraz substancje pomocnicze.