APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

Bioliq Pro * Serum intensywnie wypełniające * 2 ml Zobacz większe

Bioliq Pro
Serum intensywnie wypełniające
2 ml

7056815

Preparat zapewniający efekt natychmiastowego wygładzenia skóry.Skutecznie i sukcesywnie redukuje wszystkie typy zmarszczek.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wypełnia zmarszczki od zewnątrz, zapewniając efekt natychmiastowego wygładzenia skóry. Skutecznie redukuje wszystkie typy zmarszczek.

Serum już kilka chwil po nałożeniu pozwala uzyskać efekt gładkiej i jedwabistej skóry.

Zawarte w serum wysokocząsteczkowe polimery osadzają się w zmarszczek, efektywnie je wypełniając a trójwymiarowa matryca w połączeniu z ekstraktem z alg tworzy na powierzchni skóry elastyczną powłokę napinającą, dając efekt natychmiastowego mikroliftingu.

Ponadto zawarte w serum maleńkie soczewki (mikrosfery) odbijają światło od powierzchni skóry, optycznie niwelując linie zmarszczek, które dzięki temu stają się mniej widoczne.

Obecny w składzie unikalny tetrapeptyd pobudza syntezę fibronektyny, kolagenu i kwasu hialuronowego, redukując wszystkie typy zmarszczek dzień po dniu.

Dodatkowo innowacyjny aplikator z pędzelkiem pozwala na precyzyjne nałożenie kosmetyku.

Serum stanowi idealną bazę pod makijaż praz przedłuża jego trwałość.

Wskazania: do codziennego stosowania w miejscach występowania wszystkich typów zmarszczek. Idealna baza pod makijaż.

Sposób użycia: w celu aplikacji odpowiedniej ilości kosmetyku należy przekręcić końcówkę opakowania, aż do pojawienia się produktu na aplikatorze. Następnie przy jego pomocy nałożyć serum w zagłębienie zmarszczki. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.