APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Natursept Gardło * 18 pastylek Zobacz większe

Natursept Gardło
18 pastylek

8972101

Pastylki łagodzące podrażnienia gardła towarzyszące przeziębieniu, wykazują działanie nawilżające i odświeżające błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Więcej szczegółów

8,91 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Opis   

Stosowany w podrażnieniach gardła.

Skład  

Cukier syrop glukozowy, kwas cytrynowy, aromaty, wyciąg suchy z porostu islandzkiego, L-askorbinian sodu, wyciąg płynny z aloesu ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z liści szałwii, wyciąg suchy z ziela werbeny, wyciąg z kwiatów dziewanny

Działanie

Dzięki swojemu działaniu wyrób łagodzi towarzyszące stanom zapalnym podrażnienia gardła objawiające się pieczeniem, uczuciem suchości, bólem i trudnościami w przełykaniu.

Ponadto wytworzony film zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych wspomagając przywrócenie równowagi i odzyskanie przez błonę śluzową pierwotnej funkcji ochronnej. Dodatkowo wykazuje działanie nawilżające i odświeżające na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.


Sposób użycia wyrobu medycznego

Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia: 1 pastylka do ssania cztery razy dziennie. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza