APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

Fiorda * pastylki do ssania o smaku miętowym * 30 szt Zobacz większe

Fiorda
pastylki do ssania o smaku miętowym
30 szt

3184221

Suplement  diety wspierający  osoby z podrażnionym gardłem, odczuwające dyskomfort wywołany wzmożonym oddychaniem przez usta.

Więcej szczegółów

10,37 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Pastylki do ssania posiadają cenne właściwości. Zażywanie suplementu diety wspiera osoby z podrażnionym gardłem, odczuwające drapanie w gardle, dyskomfort wywołany wzmożonym oddychaniem przez usta, suchość w gardle i mające chrypkę.

Skład Fiorda miętowa:

substancja żelująca-guma arabska, substancja utrzymująca wilgoć-sorbitole, woda, wyciąg z plechy porostu islandzkiego, substancja utrzymująca wilgoć-syrop maltitolowy, laktoferyna (z mleka), wyciąg z owoców dzikiej róży, naturalny aromat miętowy, mentol, substancja glazurująca-wosk Carnauba, olejek miętowy, substancja słodząca-sukraloza. Produkt zawiera naturalnie występujące cukry.

1 pastylka zawiera:

    Wyciąg z porostu islandzkiego - 100 mg*
    Laktoferyna - 15 mg*
    Wyciąg z dzikiej róży - 15 mg*


* brak zalecanego dziennego spożycia.

Wskazanie:

Fiorda miętowa zaleca się stosować w celu uzupełnienia diety osobom z podrażnionym gardłem, odczuwającym drapanie, chrypkę i dyskomfort wywołany wzmożonym oddychaniem przez usta i suchość w gardle.

Dawkowanie:

Dorosłym i dzieciom powyżej 4 roku życia zaleca się  ssać od 1 do maksymalnie 6 pastylek dziennie.

Uwagi:

Nie należy stosować u osób z nadwrażliwością na białko mleka krowiego.
Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.Fiorda jest odpowiednia dla diabetyków, kobiet w ciąży i matek karmiących. Zawiera substancję słodzącą. Bez dodatku cukru.
Należy przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci,chronić od światła i wilgoci.