APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Mobilat - żel -  50 g Zobacz większe

Mobilat - żel - 50 g

4814101

Preparat stosowany zewnętrznie w leczeniu urazowych zmian stawowych i krwiaków; leczeniu stanów przeciążeniowych mięśni i ścięgien

Więcej szczegółów

22,79 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Pozbądź się bólu

Preparat stosowany zewnętrznie w leczeniu urazowych zmian stawowych i krwiaków; leczeniu stanów przeciążeniowych mięśni i ścięgien oraz bólów występujących podczas ruchu.


Skład

Polisiarczan mukopolisacharydowy 0,2 g
Kwas salicylowy 2,0 g
Wyciąg z kory nadnerczy 1,0 g
Podłoże żelu do 100,0 g

Działanie

Przeciwzapalne i przeciwwysiękowe, przeciwbólowe.

Wskazania

Pourazowe stany zapalne stawów i krwiaków. Leczenie bólów występujacych podczas ruchu i w stanach przeciążeniowych mięśni i ściegien.

Dawkowanie

Nakładać 5-15 cm żelu na zmienione chorobowo miejsca 1-3 razy dziennie, lekko wmasowując w skórę. Miejsc leczonych żelem nie należy przykrywać opatrunkiem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować preparatu na skórę piersi u kobiet karmiących. Wyjątkowo ostrożnie stosować u pacjentów z ospą wietrzną, reakcjami poszczepiennymi, grzybiczymi i bakteryjnymi zakażeniami skóry (np. zmiany kiłowe, gruźlicze) lub innymi swoistymi zmianami skórnymi, u niemowląt i małych dzieci, a także długotrwale i na duże powierzchnie skóry u pacjentów z upośledzeniem czynności nerek. Ostrożnie stosować w ciąży (nie stosować na duże powierzchnie skóry). Nie stosować na otwarte rany, oczy i błony śluzowe.

Działania niepożądane

Miejscowe podrażnienie skóry, sporadycznie - odczyny alergiczne. W przypadku stosowania na duże powierzchnie lub długotrwale należy liczyć się z ogólnym działaniem preparatu.