APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Pyralgina Termo Hot *Plaster silnie rozgrzewający * 1 szt Zobacz większe

Pyralgina Termo Hot
Plaster silnie rozgrzewający
1 szt

9054390

Plaster jednorazowy, do stosowania wyłącznie zewnętrznego na skórę, przynosi ulgę w bólach pleców, ramion, krzyża, szyi, w bólach reumatycznych.

Więcej szczegółów

2,93 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Ulga w bólu

Postać  plaster

Opakowanie  1 szt

Opis

Plastry rozgrzewające na bóle mięśni i stawów. Pyralgina Termo Hot to plaster jednorazowy, do stosowania wyłącznie zewnętrznego na skórę lub odzież bezpośrednio przylegającą do ciała (w przypadku, kiedy odczuwana temperatura jest zbyt wysoka).


Skład

Sproszkowane żelazo, woda, sól, węgiel aktywowany, wermikulit.


Wskazania

Przynoszą ulgę w bólach pleców, ramion, krzyża, szyi, w bólach reumatycznych.


Dawkowanie

Ostrożnie otworzyć opakowanie plastra, rozrywając folię w zaznaczonym, naciętym miejscu. Wyjąc plaster z foliowego opakowania. Usunąć taśmę ochronną plastra, która znajduje się po stronie zawierającej środek klejący. Plaster Rozgrzewający nakleja się bezpośrednio na skórę, w miejscu bólu mięśniowego. Odczucie ciepła i ulgi jest natychmiastowe. Plaster stopniowo rozgrzeje się do temperatury ok. 52°C. W celu uzyskania jak najlepszych efektów, plaster powinien pozostać przyklejony przez 10 godzin. Jeśli konieczne, plaster można przykleić w tym samym miejscu dopiero po 24 godzinach. Plaster można stosować w połączeniu z doustnymi lekami przeciwbólowymi.

Działanie

Rozluźnia głębokie partie mięśni przynosząc ulgę w bólach mięśni, pleców, ramion, szyi. Przez 12-14 godzin plaster zapewnia penetrujące w głąb ciała ciepło, które powoduje odprężenie napiętych, obolałych mięśni, wzmagając miejscowe krążenie krwi i łagodząc ból. Plaster działa bezpośrednio w miejscu bólu, szybko przywraca aktywność i pozwala zapomnieć o bólu i dolegliwościach.


Przeciwskazania

Nie może być stosowany: u dzieci poniżej 12 lat, u osób, które nie są w stanie usunąć plastra w przypadku wzrostu temperatury do poziomu nietolerowanego przez skórę lub ciało, na uszkodzoną, podrażnioną skórę a także w miejscu po urazie lub iniekcji, podczas kąpieli lub w trakcie prysznica, w czasie snu, w miejscu iniekcji (zastrzyku), równocześnie z innymi produktami leczniczymi stosowanymi miejscowo na skórę.