APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Reumo Terapia - Nes Pharma - żel * 75 g Zobacz większe

Reumo Terapia - Nes Pharma - żel
75 g

9051948

Preparat z mentolem, stosowany w celu leczenia i łagodzenia bólów stawów i mięśni, na tle zwyrodnieniowym oraz w rehabilitacji pourazowej.

Więcej szczegółów

15,30 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Preparat stosowany w celu leczenia i łagodzenia bólów stawów i mięśni.

Skład

Agua. Alcohol Denat. 40% vol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Acryiates/ClO-W Alkyl Acrylatete Crosspolymer, Triethanolamme, Parfum, Cl 42090, Linalool, Citral, Eugenol, Cinnamal, d-Limonene

Działanie
Działanie wyrobu medycznego Reumo Terapia żel z mentolem jest oparte na jego unikatowych właściwościach fizykalnych. Główny efekt działania osiągany jest poprzez optymalne przenoszenie sił i momentów skręcających podczas masażu.

Wskazania
Leczenie i łagodzenie bólów stawów i mięśni: reumatycznych, na tle zwyrodnieniowym, po endoprotezowaniu dużych stawów, po nadmiernym wysiłku, z przetrenowania oraz w rehabilitacji pourazowej.

Dawkowanie
Wcierać żel kilka razy dziennie nakładając jednorazowo ok. 2-3 cm żelu na dłoń. Żel wmasowywać do pierwszych oznak wchłaniania się. Korzystnie jest wykonywać zabieg na przemian ruchami kolistymi i posuwistozwrotnymi. Po ustąpieniu objawów stosować jeszcze przez kilka dni.

Uwagi:

Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić przed dziećmi.