APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Berimal * 30 kapsułek Zobacz większe

Berimal
30 kapsułek

3501661

Suplement diety Berimal przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w składniki, które wspierają między innymi utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Składniki Berimal:

ActiBPF – sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% BPF (ang. Bergamot-derived Polyphenolic Fraction); ekstrakt z czosnku (Allium sativum) standaryzowany na zawartość 10 000ppm (ang. parts per milion) allicyny; otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca: guma gellan; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza.

Zawartość składników w jednej kapsułce/w dwóch kapsułkach: ActiBPF – sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 32% polifenoli – 250mg/500mg, ekstrakt z czosnku – 200mg, w tym: allicyna – 2mg/400mg, w tym: allicyna – 4mg.

Działanie Berimal:

ActiBPF to składnik aktywny, który tworzy sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na wysoką zawartość polifenoli (32%). Składnik ten został dokładnie przebadany naukowo. Formułę suplementu diety Berimal uzupełnia ekstrakt z czosnku standaryzowany na zawartość allicyny. Zawarty w preparacie czosnek pomaga utrzymać prawidłowe stężenie cholesterolu we krwi, wspiera również regulowanie poziomu glukozy we krwi, wspomaga mikrokrążenia krwi, ponadto wspiera zachowanie układu krążenia w dobrej kondycji, dodatkowo wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Suplement ma postać kapsułek DRcaps, co oznacza, że zawartość kapsułki jest chroniona aż do miejsca absorpcji, zwiększa to tolerancję preparatu.Informacje dodatkowe:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Preparat nie zawiera laktozy, alergenów, cukru, konserwantów, składników GMO. Odpowiedni dla wegetarian. W przypadku osób, które przyjmują preparaty przeciwzakrzepowe lub hipolipemizujące oraz osób, które są po operacji przed zastosowaniem suplementu konieczna jest konsultacja z lekarzem. Substancje zawarte w preparacie są dobrze tolerowane i nie wykazują działań niepożądanych.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u kobiet w okresie ciąży i laktacji. Nie stosować u osób z obniżonym ciśnieniem krwi, ostrym nieżytem żołądka i jelit, ciężkimi schorzeniami wątroby.

Sposób użycia kapsułek Berimal:

Zalecana dzienna porcja: 1-2 kapsułki. Przyjmować w całości, popijając wodą, stosować przed posiłkiem. Nie jest zalecane dodawanie do potraw zawartości kapsułki, gdyż preparat może wpłynąć na ich smak. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.