APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Doppelherz Aktiv Omega 3 Forte * 60 kaspułek Zobacz większe

Doppelherz Aktiv Omega 3 Forte
60 kaspułek

3732241

Doppelherz aktiv Omega-3 Forte - to suplement diety zawierający kwasy omega-3 wspomagające pracę mózgu, serca oraz oczu. Produkt przeznaczony dla młodzieży powyżej 12. roku życia i dorosłych. Produkt bez laktozy, bez glutenu.

Więcej szczegółów

31,67 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Składniki

Olej z ryb  morskich zawierający łącznie 34% kwasów tłuszczowych (EPA i DHA), żelatyna, subst. utrzymująca wilgoć:  glicerol , octan DL-alfa-tokoferylu (wit. E).

Składnik 1 kapsułka %RWS*
Olej z ryb morskich (z omega-3), w tym: 2800 mg -
kwasy tłuszczowe EPA 560 mg -
kwasy tłuszczowe DHA 350 mg -
Witamina E 40 mg 334%

*Referencyjna Wartość Spożycia.

Właściwości składników

Kwasy omega-3 - wspomagają prawidłową pracę mózgu, oczy oraz serca.

Zalecane dzienne spożycie

Młodzież powyżej 12. roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie, najlepiej przed posiłkiem. Dla ułatwienia połknięcia zalecane jest stosowanie z łyżką gęstego jogurtu. Popić odpowiednią ilością płynu.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Osoby chore na hemofilię i przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 lat. Preparat może być stosowany przez chorych na cukrzycę oraz z nietolerancją laktozy lub glutenu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.