APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Snoreeze - Listki do gardła * 14 szt Zobacz większe

Snoreeze - Listki do gardła
14 szt

9044588

Mikrokapsułki do rozpuszczania w jamie ustnej, aktywnie nawilżające tkanki gardła i zmniejszające wibracje powodujące chrapanie.

Więcej szczegółów

16,75 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Opis


Listki Snoreeze zostały opracowane, aby zlikwidować lub zredukować chrapanie. Jedną z przyczyn chrapania jest częściowe zapadnaie się miękkich tkanek tylnej części gardła.

Powietrze przechodzące przez drogi oddechowe może powodować wibracje tych tkanek wywołując przy tym chrapanie. Listki Snoreeze działają poprzez aktywne nawilżanie tkanek gardła i zmniejszają wibracje powodujące chrapanie. Formuła Snoreeze oparta jest na mieszance składników zamkniętych w mikrokapsułkach działających przez całą noc, zapewniając Tobie i Twojemu partnerowi spokojny sen.

Skład

Pektyna, glicerol, środki powierzchniowo-czynne (stearynian sorbitolu, polisorbat 60), woda, substancje wzmacniające smak (olejek mięty pieprzowej, puder mentolowy), celiloza, octan tokoferolu (witamina E), substancje słodzące (aspartam, sacharynian sodu, acesulfam K), substancja konserwująca (sorban potasu), kwas cytrynowy, hialuronian sodu, guar hydroksypropyl trimonium chloride, barwnik (FCF niebieski).

Działanie

•Skuteczność działania potwierdzona badaniami
•Likwiduje odgłosy głośnego chrapania
•Działa do 8 godzin
•Działa natychmiast po rozpuszczeniu
•Zawiera naturalne składniki
•Odświeżający miętowy smak.

Snoreeze Listki Doustne powstały z myślą o osobach bardzo głośno chrapiących. Działają na główną przyczynę powodującą chrapanie.

Sposób użycia wyrobu medycznego

1.Wysunąć jeden listek Snoreeze.
2.Umieścić listek na podniebieniu i poczekać aż się rozpuści (20-30 sekund). Po użyciu nie jeść ani nie pić ( w przeciwnym razie ponownie umieścić listek na podniebieniu). Listki Snoreeze działają najskuteczniej, jeśli nie spożywa się alkoholu przez przynajmniej godzinę przed podaniem.
3.W razie potrzeby, można przyjąć więcej listków Snoreeze w ciągu nocy.