APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Novama * Ciśnieniomierz White C comfort * naramienny Zobacz większe

Novama
Ciśnieniomierz White C comfort
naramienny

9088134

NOVAMA WHITE C COMFORT Ciśnieniomierz automatyczny naramienny + ZASILACZ

Więcej szczegółów

113,68 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Automatyczny naramienny ciśnieniomierz z zasilaczem

Wskazania

NOVAMA WHITE C Automatyczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową w języku polskim precyzyjnie mierzy ciśnienie na ramieniu i interpretuje wyniki, czyli pokazuje poziom ciśnienia jako zgodny, niższy lub wyższy na prostej, kolorowej skali, której parametry są zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia.

Właściwości

NOVAMA WHITE C Automatyczny ciśnieniomierz naramienny został wyposażony w funkcję głosową w języku polskim, która stanowi zrozumiały i skuteczny sposób przekazywania wyników pomiaru oraz informacji o jego przebiegu. Urządzenie posiada też wskaźnik nieregularnej pracy serca i pulsu, który jasno komunikuje jeśli wystapią jakieś niezgodności. Pamięć mieści 90 pomiarów, dzięki czemu pomoże w analizie ciśnienia w dłuższym okresie, zastąpi notes i ołówek - wszystko mamy w jednym urządzeniu. Dodatkowo, funkcja uśredniania trzech pomiarów daje pewność, że pojedynczy wynik nie był zaburzony chwilowym wahaniem ciśnienia krwi, ani czynnikami zewnętrznymi. Urządzenie wykorzystuje również nową technologię pomiaru - podczas pompowania niweluje nieprzyjemne uczucie ściskania ramienia i sprawia, że pomiar jest delikatny i szybki. Ciśnieniomierz NOVAMA WHITE C zapewnia komfort jego użytnikowi dzięki dodanemu do urządzenia bardzo wygodnemu, samodopasowującemu się, uniwersalnemu mankietowi w rozmiarze o szerszym zakresie od 22 do 42 cm. Mankiet w odróżnieniu od większości dostępnych na rynku, jest usztywniany, dzięki temu jest wygodniejszy przy zakladaniu (szczególnie jeśli chodzi o osoby starsze). Co więcej, ogranicza nieprzyjemne odczucie ściskania u osób wyjątkowo szczupłych. Mankiet jest przy tym odporny na uszkodzenia oraz zanieczyszczenia. Z ciśnieniomierza może więc korzystać większa ilość osób.

Specyfikacja techniczna
Certyfikat ESH: Nie
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca): Tak
Pomiar przy pompowaniu: Tak
Marka: NOVAMA White
Rodzaj ciśnieniomierza: automatyczny
Miejsce pomiaru: ramię
Mankiet: komfortowy, rozmiar uniwersalny
Rozmiar mankietu: 22 - 42 cm comfort
Pamięć urządzenia: 90 pomiarów
Gwarancja: 5 lat
Waga urządzenia: 355g (bez baterii)
Wymiary: 13,8 x 9,6 x 5,4 cm
Zakres pomiaru: 30 - 280 mmHg
Zakres pomiaru tętna: 40–199 uderzeń/min
Automatyczne wyłączenie: Tak
Dokładność wskazania ciśnienia: +/- 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna: +/- 5 %
Rodzaj baterii/zasilacza: 4 baterie 1.5 V AA lub zasilacz DC 6V, 500mA
Rozmiar wyświetlacza: 3,2 cale
Funkcje: Automatyczne wyłączenie, Czas i data pomiaru, F3, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca) , Kolorowa skala stopniowania wyników pomiaru, Komunikaty głosowe, Kontrola poziomu zużycia baterii
Rodzaj wyświetlacza: Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD

Opakowanie

1 sztuka: ciśnieniomierz, uniwersalny mankiet komfortowy 22- 42 cm, etui ochronne, 4 baterie AA, zasilacz sieciowy, instrukcja użytkownika, gwarancja “od drzwi do drzwi”.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.