APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Mocne, zdrowe włosy

Szampon z drogerii czy szampon z apteki? Czy preparat leczniczy zapewni włosom lepszą kondycję? Poruszamy temat mocnych pasm, które można uzyskać stosując dobre kosmetyki. Poznaj Szampon Biotebal i oceń, czy to produkt dla Ciebie. Zdrowe włosy w krótkim czasie są na wyciągnięcie ręki! Zajrzyj na bloga Apteki Aptisan.

Mocne, zdrowe włosy nie muszą być tylko marzeniem!

Wiemy, jak przeprowadzić jednocześnie pielęgnację i leczenie!

Na rynku kosmetycznym dostępnych jest całe mnóstwo produktów pielęgnacyjnych do włosów.

Producenci obiecują poprawę jakości pasm, a do sprzedaży wprowadzają niezliczone szampony, balsamy czy odżywki. Mamy zatem ogromny wybór preparatów wzmacniających, poprawiających strukturę i gęstość włosów, które są dedykowane dla suchych, długich, kręconych, delikatnych i … można by tak jeszcze długo wymieniać. Ważną rolę odgrywają też reklamy, w których prezentowane efektowne fryzury modelek czy gwiazd mają być dowodem na prawdziwe działanie środka. Czy faktycznie jednak drogeryjne, reklamowane szampony są skuteczne?

Nie ryzykuj i czytaj uważnie etykiety! Szampon szamponowi nie równy

„Nie wszystko złoto, co się świeci”. To przysłowie jest niezwykle trafne, zwłaszcza kiedy musimy wybierać spośród reklamowanych szamponów, bądź odżywek z drogeryjnych półek. Większość z nich oparta jest na silikonach, konserwantach i różnych sztucznych dodatkach. Początkowo uzyskujemy obiecywany efekt wygładzenia, nawilżenia i miękkości włosów, ale niestety - po dłuższym stosowaniu, nasza fryzura może wyglądać zgoła inaczej. Zawarte w większości szamponów silikony, nadmiernie obciążają włosy i zamykają drogę cennym składnikom odżywczym, które powinny docierać do głębszych struktur włosa. Działanie silikonów opiera się na tworzeniu specjalnego filmu na łusce włosa, który skutecznie blokuje przenikanie do wewnątrz potrzebnych włosom substancji. Dlatego z uwagi na - w dłużej perspektywie - małą skuteczność, warto zainteresować się preparatami dostępnymi w aptekach.

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu farmaceutów. Kup szampon z apteki

Kosmetyki do włosów sprzedawane w aptece to niezawodnie spełniające swoje zadania preparaty, stworzone najczęściej w wyniku pracy specjalistów – dermatologów lub farmaceutów. Fachowa wiedza lekarzy gwarantuje opisane na etykiecie działanie, które oparte jest na innowacyjnych formułach i przebadanych składnikach, nierzadko naturalnych wyciągach ziołowych. Poza tym w aptece oprócz szamponów i odżywek wpływających na piękny wygląd naszych włosów, znajdziemy też preparaty służące do walki z problemami skóry głowy, np. łupieżem. Nadmierne wypadanie włosów oraz różnego rodzaju kłopoty związane z niedoborami w organizmie, również najlepiej rozwiązać przy pomocy specjalistycznych produktów.

Szampon Biotebal wzmacnia włosy i przeciwdziała wypadaniu

Producenci tworzą całe serie, bazujące na konkretnym składniku bądź opatentowanej formule, a następnie wprowadzają je do dobrych aptek internetowych. Na tym właśnie założeniu - kompleksowego rozwiązywania problemów z włosami - opiera się linia Biotebal. Szampon Biotebal (https://aptisan.pl/wlosy-skora-paznokcie/lek-biotebal/szampon-i-odzywka-do-wlosow), serum oraz odżywka do włosów są uważane za jedne ze skuteczniejszych preparatów na osłabione pasma. Zawartość biotyny, czyli witaminy z grupy B, w połączeniu z dodatkowymi składnikami skutecznie wpływa na zahamowanie wypadania i regenerację włosów, zapewniając trwałe efekty. W naszej aptece internetowej Aptisan posiadamy całą linię preparatów Biotebal. Są to produkty lecznicze, jak i pielęgnujące. Zapraszamy do sprawdzenia, co ukryliśmy w ofercie!

zobacz na naszej stronie: szampon biotebal