APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Jeszcze kilkanaście lat temu robienie zakupów online było rzadkością związaną z pewnym ryzykiem. Czy aby na pewno zamówiony produkt zostanie wysłany? Co w przypadku, kiedy przesyłka ulegnie uszkodzeniu podczas podróży? Wiele osób rezygnowało z takiej formy kupowania rzeczy, wybierając osobistą wizytę w sklepie. Tym bardziej, jeśli chodziło o leki. Nie powinno więc dziwić, że dawniej mało która apteka internetowa oferowała zakupy online. Obecnie, kiedy czasy się zmieniły, a komfort i wygoda to priorytet dla konsumentów, kupowanie produktów medycznych przez internet stało się rzeczywistością. Zobacz, co takiego można zamówić w e-aptece Aptisan i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty!

Lekarstwa z dostawą do domu? To się dzieje naprawdę

To nie pomyłka! Jako nowoczesna e apteka oferujemy sprzedaż leków online. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zakupić potrzebne preparaty z dowolnego miejsca w kraju, bez wstawania od komputera. Wygodnie, bezstresowo, niedrogo. Czego chcieć więcej? Zamawianie lekarstw za pośrednictwem internetu jest udogodnieniem, z którego warto korzystać. Chociażby o to, aby nie tracić cennego czasu na stanie w kolejce. W prowadzonej przez nas aptece internetowej posiadamy szeroki wachlarz produktów: od tabletek przeciwbólowych, przez syropy na kaszel, po leki na rzucenie palenia, środki zwalczające gorączkę i preparaty wzmacniające serce.

Nasz asortyment został podzielony na tematyczne kategorie, umożliwiające łatwe poruszanie się po wirtualnej aptece i wyszukiwanie potrzebnych specyfików. Po zapłaceniu za wybrane leki wystarczy wskazać adres dostawy, a my przejdziemy do przygotowania paczki. Spokojnie, e apteka Aptisan ma swoją siedzibę stacjonarną i każdy zainteresowany może udać się po odbiór zamówienia osobiście. Działamy w województwie opolskim, przy ul. Celnej w Nysie. Jeśli nie mieszkają Państwo w pobliżu tego miejsca, pozostaje zaopatrzenie się w lekarstwa za pomocą kuriera. To jeszcze wygodniejsze i szybsze!

Sprzedajemy produkty medyczne, kosmetyki i wiele innych

W aptece o internetowym profilu działalności nie powinno zabraknąć żadnych specyfików, przydatnych pacjentowi. Jaki bowiem byłby sens prowadzenia e apteki, skoro klient po część produktów musiałby jechać osobiście? Dlatego też u nas oferta jest bardzo rozbudowana. Zadbaliśmy o dział poświęcony kosmetykom, zarówno tym do demakijażu, jak i do opalania. Mamy w ofercie produkty do aromaterapii, środki higieniczne, suplementy diety, opatrunki, herbatki... słowem, wszystko, czego potrzeba.

Serdecznie zachęcamy Państwa do przekonania się, jak w wygodny sposób kupuje się produkty medyczne i lekarstwa w e aptece, bez konieczności wychodzenia z domu.