APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Regeneracja rzęs, która przyniesie rezultaty. Poznaj serię BIOTEBAL

Produkty specjalistyczne mają to do siebie, że często są badane przez grupę przypadkowych osób, oceniających ich działanie. Jeśli testy nie wypadną pomyślnie, kosmetyk nie zostanie wprowadzony na rynek. Gdy zaś zapewni oczekiwane efekty, a większość badanych je potwierdzi, środek trafi do sklepów. Tak stało się z innowacyjnym serum Biotebal, które zostało opracowane po to, by wydłużać i zagęszczać rzęsy. Odkryj serię stymulującą wzrost włosów i rzęs, a Twoje spojrzenie już nigdy nie będzie takie samo!

Zaserwuj rzęsom składniki aktywne, dobrane przez specjalistów

Żaden preparat, który nakładamy na rzęsy nie powinien być przypadkowy. Włoski rosnące na powiekach są bardzo delikatne, a okolice oczu wymagają szczególnego traktowania. Dlatego powinniśmy unikać stosowania niesprawdzonych kosmetyków, jak i podejrzanych środków stymulujących wzrost rzęs. W jaki sposób poznać, że wybrany preparat nie zaszkodzi, lecz pomoże? Najlepiej korzystać z produktów specjalistycznych, dostępnych w aptece. Jednym z nich jest serum Biotebal rzęsy XXL, lek o innowacyjnej formule. Co znajdziemy w jego składzie? Przede wszystkim bimatoprost, nadający rzęsom ciemniejszego koloru, hamujący ich wypadanie oraz pobudzający wzrost. Tuż obok widnieje biotyna, składnik aktywnie wzmacniający rzęsy. Dobroczynny okazuje się także pantenol, o działaniu regeneracyjnym i wzmacniającym włókna włosów. Serum Biotebal zostało uzupełnione również o ekstrakty, w tym z pestek dyni oraz ze świetlika lekarskiego. Listę składników zamykają nawilżające polisacharydy i wyselekcjonowane peptydy, w proporcjach ustalonych przez profesjonalistów.

Produkt leczniczy, który zapewnia efekty. Warto mu zaufać!

Seria Biotebal jest dobrze znana w środowisku młodych kobiet, które wiele uwagi poświęcają kondycji swoich rzęs i włosów. Dbanie o ich piękny wygląd dla niektórych osób stanowi priorytet. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się zaufać specjalistycznym produktom, jak wszystkie kosmetyki marki Biotebal. Są to m.in. serum pobudzające wzrost rzęs, szampony wzmacniające, odżywki przeciw wypadaniu włosów oraz tabletki z biotyną w składzie. Wszystkie z nich to leki, zapewniające szybkie rezultaty. Przykładowo, regularnie stosując serum Biotebal rzęsy XXL, już po trzech tygodniach można zauważyć pierwsze efekty. Włoski stają się mocniejsze, wydłużone i bardziej gęste. Trzymiesięczna kuracja prowadzi do niesamowitych rezultatów: wcześniej słabe, kruche rzęsy przeobrażają się w mocne, elastyczne i długie. Pięknie okalają oczy, tworząc wokół nich ciemną, naturalną otoczkę. Ponieważ jest to produkt specjalistyczny, można być spokojnym i stosować go bez obaw. Jego skład pozwoli szybko cieszyć się nowym spojrzeniem, które utrzyma się przez wiele miesięcy po kuracji. Nasza apteka internetowa oferuje produkty Biotebal w różnych formach. Jeżeli jesteś zainteresowany stymulacją wzrostu rzęs lub włosów, zaopatrz się w wybrany lek i przystąp do działania!