APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Rzucanie palenia bez skutków ubocznych. Pomogą preparaty z apteki

Niewielu palaczy zdaje sobie sprawę z tego, że w aptece internetowej można znaleźć liczne środki, skutecznie wspomagające zerwanie z nałogiem. Jak wybrać sprawdzony preparat, który nie wywoła uciążliwych skutków ubocznych? Prezentujemy rekomendowane produkty lecznicze przeznaczone dla osób, chcących raz na zawsze rzucić palenie.

Walka z nałogiem palenia wymaga od palacza determinacji

Najważniejszą kwestią, od której zależy to, czy uda się rzucić palenie papierosów, jest silna motywacja. Jeśli o nią zadbamy, z pomocą odpowiednich preparatów bezproblemowo przejdziemy procedurę zrywania z nałogiem. W szukaniu motywacji przydatne może okazać się wsparcie bliskich osób. Poinformujmy członków rodziny i wszystkich przyjaciół, że zdecydowaliśmy się wyleczyć swoje uzależnienie. Poprośmy ich, żeby nie sięgali po papierosy w naszej obecności oraz korzystajmy z dobrych rad, jakimi służą byli palacze. Mając wsparcie otoczenia i dysponując silnymi argumentami przemawiającymi za tym, że powinniśmy rzucić palenie, odniesiemy sukces.

Najpopularniejsze środki lecznicze, łagodzące głód nikotynowy

Jednym z najchętniej wybieranych preparatów, pomagających wyeliminować chęć sięgnięcia po papierosa, są gumy zawierające w składzie nikotynę. Nasza apteka internetowa dostarcza Klientom duży wybór gum od takich producentów, jak Nicorette, Niko-Lek czy Niquitin. Są to produkty lecznicze, zmniejszające głód nikotynowy i minimalizujące objawy odstawiennicze. W zależności od tego, ile papierosów dziennie się pali, należy żuć odpowiednie ilości gum. Jednak nie każdemu odpowiada taki rodzaj kuracji. Na szczęście rynek ma do zaoferowania więcej, niż tylko gumy wspomagające rzucenie palenia.

Duża część osób zrywających z nałogiem wybiera inne środki, np. plastry antynikotynowe. Podobnie jak gumy, plastry również uwalniają do organizmu nikotynę. Ponieważ odbywa się to w wolnym i równomiernym tempie, rzucający palenie nie odczuwa skutków ubocznych odstawienia papierosów. Organizm stale otrzymuje określone dawki nikotyny, a co się z tym wiąże, były palacz nie czuje spięcia. W połączeniu z silną motywacją i systematycznie przyjmowanymi środkami na rzucenie palenia, można bezpowrotnie pozbyć się problemu. W aptece Aptisan zebraliśmy dla Państwa polecane preparaty, zmniejszające głód nikotynowy. Zapraszamy do sprawdzenia, czy w naszym asortymencie znajdują się interesujące Państwa produkty lecznicze.