APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Emolium Diabetix * Wzmacniajacy balsam  do ciała * 200 ml Zobacz większe

Emolium Diabetix
Wzmacniajacy balsam do ciała
200 ml

7060777

Preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry ciała, odpowiedni dla diabetyków

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Codzienna pielęgnacja suchej skóry ciała

Skład

Kluczowe składniki: Kompleks Hydra10, złożony z 10 składników nawilżających, w tym Urea i Aloe Vera, przywraca długotrwałe nawilżenie i wygładzenie. 10 witamin: A, E, C, B1, B2, B5, B6, B12, PP oraz Benfotiamina odżywiają wymagają skórę diabetyka. Prebiotyk Biolin pomaga odbudować naturalną barierę ochronną skóry, zwiększając jej odporność i łagodząc podrażnienia.

Produkt jest hypoalergiczny, opracowany aby zminimalizować ryzyko powstania reakcji alergicznych.

Działanie

Preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry ciała, odpowiedni dla diabetyków. Dzięki zawartym w nim emolientom działa na czterech płaszczyznach, zarówno na powierzchni, jak i w głębokich warstwach naskórka.

Przywraca suchej i szorstkiej skórze długotrwałe nawilżenie i odżywienie. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, zabezpieczając ją przed podrażnieniami. Regeneruje i wygładza przesuszoną skórę, przynosząc natychmiastową ulgę. Wystarczy 1 aplikacja dziennie, by przywrócić skórze komfort.

Przywraca długotrwałe nawilżenie. Wzmacnia barierę ochronną skóry. Wygładza i nadaje miękkość.

Wskazania

dla skóry bardzo suchej. Odpowiedni dla diabetyków.

Sposób użycia

Do codziennej pielęgnacji ciała. Stosować tak często jak zachodzi potrzeba, nie mniej niż raz dziennie. Nanieść balsam na oczyszczoną skórę. Dzięki odpowiedniej konsystencji doskonale rozprowadza się na skórze i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości.