APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Bioliq Dermo * Dezodorant 24h * 50 ml Zobacz większe

Bioliq Dermo
Dezodorant 24h
50 ml

7057797

Dezodorant skuteczny przez 48godz.,zapobiega nadmiernej potliwości i chroni przed nieprzyjemnym zapachem.

Więcej szczegółów

16,13 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

BIOLIQ Dermo antyperspirant 48h to kosmetyk, który przeciwdziała nadmiernej potliwości skóry.

Chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo pielęgnuje i regeneruje.

Skład

Składniki antyperspirujące, wyciąg z Onopordum acanthicum, alantoina.

Działanie

BIOLIQ Dermo antyperspirant 48h to niezwykle skuteczny kosmetyk. Zawiera czynne substancje antyperspirujące, które gwarantują skuteczną ochronę przed poceniem. Dzięki nim skóra i ubrania są świeże i pachnące nawet przez 48h. BIOLIQ Dermo antyperspirant 48h zatrzymuje namnażanie się drobnoustrojów, zapobiegając powstawaniu brzydkiego zapachu potu. Równocześnie skutecznie pielęgnuje skórę, sprawiając że staje się ona miękka i delikatna. W jego skład wchodzi wyciąg z Onopordum acanthicum oraz alantoina, które znane są ze swojego działania kojącego podrażnioną skórę. Pobudzają odnowę uszkodzonego naskórka. Produkt powstał w oparciu o technologię anti-stains, która chroni tkaniny przed tworzeniem się nieestetycznych przebarwień. Po użyciu antyperspirantu na ubraniu nie pojawiają się białe albo żółte plamy.

Przeciwwskazania

- nadwrażliwość na substancje składowe produktu

Wskazania

Zaleca się wykorzystywanie kosmetyku w celu codziennej ochrony przed nadmiernym poceniem się skóry. Może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej.

Sposób użycia

Stosować zewnętrznie. Na oczyszczoną i osuszoną skórę nałożyć antyperspirant. Można stosować codziennie lub w razie potrzeby.