APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Excilor * leczenie grzybicy paznokci * sztyft Zobacz większe

Excilor
leczenie grzybicy paznokci
sztyft

9090895

Sztyft, preparat specjalnie opracowany do leczenia grzybicy paznokci.

Więcej szczegółów

30,27 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Skuteczność przeciw grzybicy paznokci.

Opis

Sztyft to preparat specjalnie opracowany do leczenia grzybicy paznokci, którego działanie opiera się na 3 zasadach. Zapewnia skuteczność, natychmiastową penetrację i efekty widoczne od 2. tygodnia stosowania.

Skład

Wzbogacony w glicerol, lipidy pielęgnujące paznokcie oraz biotyną.
mleczan etylu, kwas octowy, środek poprawiający penetrację, środek pianotwórczy, woda, glicerol, polisorbat 80, octan cetylu, acetylowane alkohole lanolinowe, biotyna i środek konserwujący.

Działanie

Formuła sztyftu EXCILOR opiera się na 3 zasadach:

1. Skuteczny mechanizm działania: EXCILOR powoduje zmianę pH wewnątrz paznokcia tworząc niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów, w wyniku czego zahamowany zostaje dalszy wzrost grzybów oraz proces niszczenia paznokcia.
2. Optymalna i całkowita penetracja paznokcia: EXCILOR natychmiast dociera do grzybów i od razu rozpoczyna się prawidłowy odrost paznokcia. Produkt wysycha w ciągu kilku sekund nie pozostawiając widocznego filmu.
3. Wygoda stosowania: EXCILOR jest łatwy w użyciu i nie wymaga piłowania paznokcia. By leczenie było skuteczne, należy jedynie przestrzegać zasad stosowania: 1 x rano i 1 x wieczorem łącznie przez 1 minutę dziennie.
Nie zawiera parabenów.

Stosowanie

Wyłącznie do stosowania zewnętrznego na płytek paznokcia.1 minuta dziennie - rano i wieczorem.
Łatwy w użyciu z uwagi na precyzyjny aplikator.