APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

Scholl * Dezodorant do stóp 3w1 - 24 h * 150 ml Zobacz większe

Scholl
Dezodorant do stóp 3w1 - 24 h
150 ml

7054083

Innowacyjny dezodorant długotrwale chroniący stopy przed nadmierną potliwością i przykrym zapachem. Profilaktyka grzybicy.

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Scholl dezodorant do stóp 3w1 to preparat zapewniający 24h ochrony przed nieprzyjemnym zapachem i nadmiernym poceniem się stóp. Dodatkowo dezodorant Scholl 3w1 działa przeciwgrzybiczo, a po zastosowaniu stopy pozostają suche i świeże przez cały dzień!
Działanie:
Scholl Dezodorant do stóp 3w1 to innowacyjny preparat, zapewniający Twoim stopom aż 24h ochrony przed przykrym zapachem oraz nadmierną potliwością. Dezodorantu Scholl 3w1 wskazany jest także w profilaktyce grzybicy stóp u osób dorosłych. Produkt testowany dermatologicznie, bezpieczny dla osób z cukrzycą oraz ze słabym krążeniem krwi.

Zastosowanie:
Scholl Dezodorant do stóp 3w1 zapewnia Twoim stopom 24h świeżości oraz doskonale absorbuje wilgoć i chroni przed zakażeniami grzybiczymi.

Sposób użycia:
Tylko do użytku zewnętrznego! Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć. Trzymać około 10-15 cm z dala od suchej, czystej skóry i równomiernie rozpylić na stopach, zwracając szczególną uwagę na podeszwę stopy oraz obszar między palcami.