APTEKA INTERNETOWA

Dermedic Regenist Phytohial * Krem na dzień - 50 g Zobacz większe

Dermedic Regenist Phytohial
Krem na dzień - 50 g

7052765

Nowa generacja dermokosmetyków na dzień-przeciwstarzeniowych, zawiera roślinne proteiny, działa antyoksydacyjnie, pobudza produkcję beta-endorfin w skórze

Więcej szczegółów

45,50 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Dermedic Clinical to nowa generacja dermokosmetyków przeciwstarzeniowych, wykorzystujących najnowsze osiągnięcia dermatologii estetycznej i kosmetologii. Marka Dermedic Clinical to wyspecjalizowana oferta bezpiecznych dermokosmetyków dostępnych wyłącznie w aptekach. Produkty Dermedic Clinical zostały stworzone w oparciu o doświadczenie grup specjalistów /dermatologów, biologów, biotechnologów, technologów/ z Instytutu Badawczo-Rozwojowego Biogened. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze trendy w dermatologii estetycznej oraz innowacyjne podejście technologiczne znalazły odzwierciedlenie w stworzeniu rewolucyjnej linii dermokosmetyków przeznaczonych do skóry z objawami starzenia - REGENIST. W linii REGENIST zastosowano innowacyjne rozwiązanie technologiczne poprzez stworzenie kompleksów aktywnych tzw. Aktywatorów Regeneracji Skóry – ARS, dopasowanych funkcjonalnie do objawów jej starzenia się.

ZALECANY
Na dzień do pielęgnacji skóry z widocznymi objawami starzenia, czyli zmarszczkami mimicznymi i statycznymi.

Dermedic Regenist ARS 4 Phytolial ujędrniający krem redukujący zmarszczki na dzień o zawartości składników aktywnych 16,5%. Opracowany w Instytucie Badawczo-Rozwojowym Biogened kompleks aktywny ARS 4 PHYTOHIAL zawiera: Proteiny roślinne, Kwas hialuronowy oraz Wyciąg z korzenia różeńca górskiego. ARS 4 PHYTOHIAL poprawia sprężystość skóry, redukuje liczbę i głębokość zmarszczek, nie dopuszczając do ich pogłębienia. Wykazuje działanie antyoksydacyjne, hamuje powstawanie wolnych rodników odpowiedzialnych za procesy starzenia się tkanek. Przyspiesza regenerację już powstałych zmian, wspomagając naprawę DNA komórek skóry. Ponadto, pobudza produkcję beta-endorfin w skórze, które niwelują skutki stresu i zmęczenia, przywracając komfort i odprężenie. Preparat wygładza skórę, koryguje zmarszczki. Drobne linie i nierówności stają się mniej widoczne.
Dodatkowo, dzięki kompozycji Gliceryny, Oleju z oliwek i Witaminy E preparat chroni elementy lipidowe komórek skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników powstających na skutek promieniowania UV.