APTEKA INTERNETOWA

Facebook

APTEO CARE * gaziki do dezynfekcji * 10 sztuk Zobacz większe

APTEO CARE
gaziki do dezynfekcji
10 sztuk

9062215

Gaziki odkażające, jałowe, nasączone 70% alkoholem izopropylowym,stosowane przy skaleczeniach, zadrapaniach, zabiegach kosmetycznych,...

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

 

APTEO CARE Gaziki do dezynfekcji x 10 sztuk

  • APTEO CARE Gaziki do dezynfekcji efektywnie oczyszczają uszkodzoną skórę lub przygotowują ją do zabiegu kosmetycznego, zwalczając znajdujące się na jej powierzchni bakterie albo grzyby.

Skład:
alkohol izopropylowy 1 g

Działanie:
APTEO CARE Gaziki do dezynfekcji to wyjątkowy wyrób medyczny, który nasączony jest 70% alkoholem izopropylowym. Dzięki temu przyczyniają się do skutecznego oczyszczania np. skaleczeń i zadrapań. Alkohol izopropylowy wykazuje właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, dlatego też produkt zwalcza drobnoustroje (zapobiegając zakażeniom o charakterze bakteryjnym albo grzybiczym). APTEO CARE Gaziki przeznaczone są do użytku zewnętrznego.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu (alkohol izopropylowy)
- równoczesne stosowanie z NLPZ, antybiotykami przeznaczonymi do użytku zewnętrznego, chlorheksydyną, alkoholem etylowym

Wskazania:
Zaleca się wykorzystywanie produktu w przypadku występowania skaleczeń, zadrapań, a także w ramach pielęgnacji pępka u niemowląt, w czasie pobierania krwi, wykonywania zastrzyków albo zabiegów kosmetycznych.

Sposób użycia:
Stosować miejscowo, na skórę. Przed wykonaniem iniekcji gazik zaleca się wyjąć z saszetki i zdezynfekować powierzchnię skóry. Po użyciu produkt należy wyrzucić (wyrób jednorazowego użytku). Stosować w razie potrzeby.