APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

Climea * Test Menopauzalny * 2 sztuki Zobacz większe

Climea
Test Menopauzalny
2 sztuki

9071085

Test przeznaczony do jakościowego wykrycia podwyższonego poziomu hormonu folikulotropowego (FSH) w moczu umożliwia zdiagnozowanie okresu menopauzalnego.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Opis produktu:

Climea test menopauzalny - 2 sztuki to test, który zaleca się użyć w celu ustalenia poziomu FSH w moczu i zdiagnozowania okresu menopauzalnego.

Właściwości:

Wyrób ma postać testu płytkowego, który wskazuje stężenie hormonu folikulotropowego (FSH). Już w ciągu 2-10 lat przed właściwym klimakterium można zaobserwować znaczące zmiany w stężeniu hormonów w organizmie kobiety.

Wraz z upływem lat ograniczona zostaje produkcja estrogenu, co skutkuje (na zasadzie sprzężenia zwrotnego), zwiększeniem wydzielania FSH. Zwiększone stężenie FSH z powodu deficytu estrogenu może być pierwszym sygnałem zbliżającej się menopauzy. Równocześnie można zaobserwować m.in. modyfikację długości cyklu, wydłużające się obfite menstruacje, uderzenia gorąca, przesuszenie pochwy, zaburzenia snu, wahania nastroju, uczucie zmęczenia, problemy z pamięcią oraz spadek popędu seksualnego.


Climea test menopauzalny jest testem płytkowym przeznaczonym do jakościowego wykrycia podwyższonego poziomu hormonu folikulotropowego (FSH) w moczu, co umożliwia zdiagnozowanie okresu menopauzalnego. 
Stężenie hormonu FSH zmienia się podczas cyklu miesiączkowego, dlatego aby stwierdzić, że poziom hormonu FSH w organizmie kobiety jest stale podwyższony, należy przeprowadzić dwa testy w odstępie tygodnia, jeden po drugim. 

Opakowanie zawiera 2 testy.