APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Hascofungin 1% - krem * 30 g Zobacz większe

Hascofungin 1% - krem
30 g

4841102

Krem stosowany przy grzybicy skóry gładkiej i owłosionej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

16,35 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Nie daj się grzybicy

Wskazania

Grzybica skóry gładkiej i owłosionej.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.

Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania na skórę. Zwykle lek nanosi się na zmienione chorobowo miejsca na skórze i wokół nich 2 razy na dobę (rano i wieczorem).

Uwaga! Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Bardzo rzadko: miejscowe reakcje nadwrażliwości, podrażnienie, świąd, pieczenie, zaczerwienie. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w okresie ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczność.

Produkty powiązane