APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Clotidal * krem dopochwowy * 35 g Zobacz większe

Clotidal
krem dopochwowy
35 g

3320662

Clotidal lek przeciwgrzybiczy nie tylko zwalcza przyczynę infekcji, ale także łagodzi jej objawy. Dlatego należy stosować go do samego końca 6-dniowej terapii, nawet jeśli objawy ustąpią wcześniej. 6-dniowa terapia jest najczęściej stosowana w infekcjach intymnych i dlatego Clotidal zawiera odpowiednią dla niej dawkę.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Grzybica pochwy to powszechna dolegliwość, której sprzyja wiele czynników – przytrafić może się każdej z nas. Wywołuje uciążliwe objawy, dlatego szczególnie ważna przy jej leczeniu jest szybkie rozpoczęcie leczenia i kontynuowanie go przez zalecany czas. Clotidal lek na grzybicze infekcje intymne koi od początku.

Wskazania

Miejscowe leczenie: Grzybiczego zapalenia błon śluzowych narządów płciowych wywołanego przez drożdżaki (zapalenie sromu i pochwy, zapalenie pochwy). Zakażenie żołędzi prącia przez drożdżaki.

Skład

1 gram kremu zawiera 10 mg klotrymazolu.

Sposób użycia

W opakowaniu leku Clotidal znajdziesz tubę z kremem o pojemności 35 gramów oraz 6 jednorazowych aplikatorów, które wystarczą na 6 dni stosowania leku – czyli tyle, ile trwa pełna kuracja. Jednorazowe aplikatory pozwalają na łatwą i higieniczną aplikację kremu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.