APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Feminum - żel nawilżający * 40 ml Zobacz większe

Feminum - żel nawilżający
40 ml

7015260

Żel intymny eliminujący niedobory wydzielania śluzu w pochwie, chroni przed otarciami prowadzącymi często do infekcji narządów płciowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Feminum nawilżający żel intymny eliminujący niedobory wydzielania śluzu w pochwie.Feminum Żel - jest preparatem zupełnie neutralnym, bez smaku i zapachu, nie pozostawiającym plam na bieliźnie.

Skład

Gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Działanie
Preparat przebadany klinicznie, w dużym stopniu chroniący przed otarciami prowadzącymi często do infekcji pochwy i zewnętrznych narządów płciowych.

Wskazania

Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, a także z użyciem prezerwatywy, przeprowadzenie badań ginekologicznych, ultrasonograficznych, aplikowanie tamponów, tabletek dopochwowych czy pomiaru temperatury.

Dawkowanie

Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktem intymnym lub badaniem.

Preparat można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku, regularnie i odpowiednio do potrzeb. Może być aplikowany również bezpośrednio na prezerwatywę.

Uwagi

Długotrwałe stosowanie nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu oraz pozostaje obojętne dla skóry i błony śluzowej, co potwierdzają badania dermatologiczne i ginekologiczne przeprowadzone w Klinikach Akademii Medycznej.
Feminum żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym.