APTEKA INTERNETOWA

Facebook

MesMed
Inhalator Nebbio Mini
508

MESMED MM-508 Nebbio Mini przenośny Inhalator pneumatyczno-tłokowy

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

MESMED MM-508 Nebbio Mini przenośny Inhalator pneumatyczno-tłokowy

Wskazania

MesMed MM-508 Nebbio mini przenośny inhalator pneumatyczno-tłokowy to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w celu wsparcia leczenia chorób górnych dróg oddechowych w domu i w podróży. Dla dzieci i dorosłych.

Właściwości

MesMed MM-508 Nebbio mini przenośny inhalator pneumatyczno-tłokowy umożliwia przeprowadzanie komfortowej inhalacji zarówno w domu jak i w podróży. Urządzenie jest niezwykle poręczne, gdyż ma niewielkie wymiary i jest bardzo lekkie. Jednocześnie, podobnie jak modele stacjonarne, zachowuje wszystkie parametry niezbędne do skutecznej i efektywnej inhalacji. W urządzeniu zastosowano praktyczne, uniwersalne zasilanie. Mamy do wyboru: zasilanie przy użyciu baterii lub podłączenie do źródła zasilania poprzez port USB. Oznacza to możliwość ładowania dowolną ładowarką ze zgodnym łączem i parametrami np. ładowarkami do telefonów komórkowych, ładowarkami samochodowymi, jak również podłączenia bezpośrednio do laptopa. Urządzenie jest idealne dla całej rodziny – zestaw zawiera maski dla dzieci i dorosłych oraz ustnik. Posiada certyfikat CE, poddany został procedurze oceny zgodności i spełnia zasadnicze wymagania w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia, środowiska i konsumenta. Zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób medyczny.

Stosowanie

MesMed MM-508 Nebbio mini przenośny inhalator pneumatyczno-tłokowy stosuj w przypadku chorób górnych dróg oddechowych u dzieci i dorosłych.

Opakowanie

1 sztuka (opakowanie zawiera: inhalator, nebulizator, przewód powietrzny, filtr (5 szt.), maska dla dzieci, maska dla dorosłych, ustnik, przewód USB, instrukcja obsługi)