APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Gruszka z miękkim końcem * nr 11 Zobacz większe

Gruszka z miękkim końcem
nr 11

4489521

Gumowa gruszka stosowana do ręcznego usuwania wydzieliy kataralnej z nosa, także wody i woskowiny z ucha

Więcej szczegółów

11,61 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Gruszka z miękkim końcem nr 11 dla dorosłych, przeznaczona jest do użytku indywidualnego do oczyszczania nosa w przypadku występowania kataru towarzyszącego przeziębieniu. Stosowanie gruszki zapobiega rozwojowi infekcji i pogłębianiu się choroby.
Skład:
Gruszka z miękkim końcem nr 11. Pojemność 230 ml.

Działanie:
Gruszka z miękkim końcem nr 11, to produkt zalecany dla osób dorosłych, służący do oczyszczania nosa – zwłaszcza w okresie przeziębienia, któremu towarzyszy katar oraz do oczyszczania uszu. Stosowanie Gruszki z miękkim końcem, zapobiega rozwojowi infekcji górnych dróg oddechowych poprzez usuwanie wydzieliny kataralnej z nosa oraz zapobiegania podrażnieniom i stanom zapalnym uszu, dzięki usuwaniu za ich pomocą wody i woskowiny. Produkt przeznaczony jest do użytku indywidualnego. Pojemność gruszki wynosi 230 ml. Wyrób ten posiada znak CE.

Sposób użycia:
Miękką końcówkę gruszki należy bardzo delikatnie wsunąć w otwory anatomiczne nosa lub uszu i wykonać czynność udrażniającą, czyszczącą poprzez zassanie. Przed i po użyciu gruszkę umyć w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie wygotować w wodzie przez 10 min.