APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Iwostin Lucidin  * Krem na przebarwieia SPF 50+ * 40 ml Zobacz większe

Iwostin Lucidin
Krem na przebarwieia SPF 50+
40 ml

7068738

Krem zapewniający wysoką ochronę p/promieniowaniu UV, do codziennej pielęgnacji rozjaśniającej skórę z nierówną pigmentacją.

Więcej szczegółów

40,50 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Skuteczna pielęgnacja skóry z przebarwieniami

Przeciwdziała powstawaniu przebarwień
Rozjaśnia przebarwienia
Zapewnia wysoką ochronę przeciw promieniowaniu UVA i UVB
Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry po zabiegach dermatologicznych
Chroni skórę przed działaniem wolnych rodników

80% badanych potwierdziło rozjaśnianie istniejących przebarwień*
76% badanych potwierdziło przeciwdziałanie powstawaniu nowych zmian pigmentacyjnych*
* Badanie aplikacyjne w Niezależnym Ośrodku Badawczym na zlecenie Laboratorium Iwostin, efekt po 4 tygodniach stosowania. W badaniu wzięły udział osoby z udokumentowanymi zmianami pigmentacyjnymi.

Sposób użycia

Krem nakładać rano na oczyszczoną skórę twarzy lub inne obszary skóry z przebarwieniami, również po zabiegach dermatologicznych. Nie należy stosować preparatu na znamiona barwnikowe, plamy o nierównej pigmentacji i płaskie blizny. Preparat oddziałuje na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące. Kuracja powinna trwać około 6-8 tygodni.


Wskazania

Krem ochronny rozjaśniający przebarwienia SPF 50+ zalecany jest do codziennej pielęgnacji rozjaśniającej i ochrony skóry z nierówną pigmentacją: piegami, ostudą oraz przebarwieniami spowodowanymi promieniowaniem słonecznym lub innymi czynnikami. Odpowiedni do stosowania pod makijaż i w trakcie kuracji rozjaśniających. Chroni skórę przed przebarwieniami powstającymi w wyniku zwiększonego poziomu hormonów w czasie ciąży lub stosowania antykoncepcji hormonalnej i działania promieniowania UV.