APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Mugga Spray 9,5 % * 75 ml Zobacz większe

Mugga Spray 9,5 %
75 ml

3158621

Preparat  dla dorosłych na owady w krajach europejskich, odstrasza komary,kleszcze, gzy i krwiopijne muchy, działa przez ok 8 godz.

Więcej szczegółów

18,13 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Chroń się przed insektami.

Okres letni to czas wzmożonej aktywności insektów. Ukąszenia i poparzenia powodują dyskomfort i potrafią zmienić najlepsze chwile w koszmar. Produkty Mugga idealnie sprawdzą się podczas każdej wyprawy, gdzie możemy być narażeni na niepożądane działanie owadów. Powstały przy współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. Otrzymały wiele prestiżowych nagród międzynarodowych oraz specjalne wyróżnienie Unii Europejskiej za skuteczność działania.

Produkt: Mugga Spray Atomizer
Producent: JAICO R.D.P.NV, Belgia
Pojemność: 75ml
Wymiary opakowania: 14 x 5 x 3 cm

Skład:
substancja czynna N,N-dietylo-3-metyolbenza-mide- 95g/L (DEET), etanol 357,5 g/L oraz frakcję olejków roślinnych.


Mugga spray to produkt do stosowania na odsłonięte części ciała oraz odzież. Ma działanie odstraszające przeciwko komarom, muchom krwiopijnym, kleszczom, gzom. Preparat zabezpiecza przed ukąszeniem przez 8 godzin od zastosowania. Spryskiwać odzież lub/i odsłoniętą część ciała z odległości około 20 cm.

Spray, dzięki przyjemnemu zapachowi zwiększa komfort stosowania go w razie konieczności. Przeznaczony dla osób dorosłych, natomiast dla dzieci od 2 do 12 lat tylko pod kontrolą dorosłych.

Preparaty Mugga to wysokiej jakości produkty pomagające w zabezpieczaniu się przed kąsaniem natrętnych komarów, much, gzów nawet przed wbijaniem się w ciało kleszczy. Idealnie sprawdzą się zarówno w klimacie tropikalnym jak i europejskim. Podczas dalekich podróży czy urlopowania nad jeziorem. Dla myśliwych, wędkarzy, wojskowych oraz wszystkich spędzających czas na wolnym powietrzu.