APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Ultrathon 25 % - płyn przeciw insektom * 170 g Zobacz większe

Ultrathon 25 % - płyn przeciw insektom
170 g

7030754

Aerozol odstraszający komary, kleszcze, muchy i inne owady. Odporny na pot i wodę, działa aż do 8 godzin.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Ultrathon aerozol odstrasza komary, kleszcze, muchy i inne owady. Zawiera 25% DEET. Odporny na pot i wodę, działa aż do 8godzin. Przeznaczony do stosowania u osób dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

Działanie:

odstrasza konary, kleszcze, muchy

Przyjmowanie:

Spryskać równomiernie skórę lub ubranie trzymając pojemnik w odległości 15-20cm. Nie stosować pod ubraniem. Skuteczne jest rozpylenie preparatu na ubranie np. na koszulki, spodenki, skarpetki itp. Nie niszczy wełny, bawełny ani nylonu. Unikać rozpylenia preparatu inne syntetyki, powierzchnie plastikowe, lakierowane, metalowe i skórzane. Nie stosować bezpośrednio na twarz. Najlepiej nanieść preparat na szyję i twarz zwilżoną ręką . Chronić oczy i usta. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U dzieci w wieku 3-12 lat nie stosować częściej niż dwa razy dziennie. Nie stosować na dłonie u dzieci. Nie stosować na skaleczenia, rany ani na podrażnioną skórę. Gdy użycie preparatu nie jest już konieczne, zmyć go wodą z mydłem.

Ważne informacje:

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Stosować wyłącznie na zewnątrz.Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami lub paszami dla zwierząt.

Składniki:

substancja czynna:
N,N-Dietyl-m-Toulamid (DEET) w stężeniu 25%