APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Trix - Lasso na kleszcze * 1 sztuka Zobacz większe

Trix - Lasso na kleszcze
1 sztuka

9037342

Trix jest wyjątkowo skutecznym urządzeniem pozwalającym na proste i bezpieczne usunięcie kleszcza w całości bez względu na jego rozmiar.

  • szybki
  • łatwy
  • bezbolesny
  • delikatny

Zalecany przez lekarzy i weterynarzy.
Przeznaczony dla ludzi i zwierząt.

Więcej szczegółów

21,23 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Spotkanie z kleszczem w dzisiejszych czasach jest bardzo prawdopodobne. Rosnąca populacja tych stworzeń nie omija nawet miast, wystarczy kawałek zalesionego lub trawiastego miejsca, aby stać się celem ataku tego pajęczaka. Samo ugryzienie jest niegroźne i całkowicie niebolesne, czego nie można niestety powiedzieć o konsekwencjach jakie może wywołać. Pamiętać należy o tym, że tylko całkowite i szybkie usunięcie kleszcza może zminimalizować ryzyko zachorowania na choroby przenoszone przez to stworzenie. Nie wolno tego jednak robić nieumiejętnie. Pamiętajmy, żeby pod żadnym pozorem kleszcza nie wykręcać, ani nie smarować go żadnymi maściami. W celu dokładnego usunięcia pajęczaka, warto posłużyć się urządzeniem TRIX LASSO, które pomoże w tym zadaniu.

Właściwości:

Oryginalny szwedzki system usuwania kleszczy szybki łatwy bezbolesny delikatny. Zalecany przez lekarzy i weterynarzy. Przeznaczony dla ludzi i zwierząt. Przyrząd działa na zasadzie lassa. Jest szybki i prosty w użyciu, co jest szczególnie pomocne w przypadku ruchliwych dzieci, a także zwierząt. Konstrukcja lassa pozwala na usuwanie kleszczy z uszu, grubej sierści i innych trudno dostępnych miejsc. Usunięty kleszcz znajduje się zawsze na końcu lassa, tak że można się go pozbyć w prosty sposób. Pętelka wykonana jest z nowoczesnego włókna węglowego o dużej wytrzymałości (12 kg). Pętelka jest wystarczająco silna, aby usunąć większość gatunków kleszczy występujących na świecie.

Działanie:

Przyrząd eliminuje również ryzyko wstrzyknięcia zakażonej groźnymi chorobami śliny kleszcza z powrotem do miejsca ukąszenia, co zdarza się przy usuwaniu kleszczy znanymi powszechnie sposobami. Rozmiary przyrządu pozwalają na łatwe umieszczenie go w uszach, grubej sierści i innych trudno dostępnych miejscach. Przyrząd jest również skuteczny nawet, jeśli sierść lub włosy dostaną się do pętelki.

Jest opatentowanym wynalazkiem z przeznaczeniem do usuwania kleszczy zarówno dla ludzi jak i zwierząt.
Posiada międzynarodowe certyfikaty (ISO 9002, CE), oraz pozytywne opinie służb medycznych i weterynaryjnych na całym świecie.


Sposób użycia:

W przypadku bardzo małych kleszczy należy docisnąć zieloną końcówkę przyrządu do skóry i wykręcić kleszcza zgodnie z instrukcją obsługi.