APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Hyal Drop Multi * 10 ml Zobacz większe

Hyal Drop Multi
10 ml

9048131

Produkt  natychmiastowo nawilża śluzówkę oka, przynosi ulgę podrażnionym i zmęczonym oczom.

Więcej szczegółów

24,29 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Preparat do nawilżania oczu i soczewek kontakktowych. Nie zawiera konserwantów.

Skład
Kwas hialuronowy 0,24% i inne składniki, w tym woda jałowa, sodu chlorek, potasu chlorek, sodu wodorofosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan dwuwodny.

Działanie
Natychmiastowe nawilżenie przynosi ulgę podrażnionym i zmęczonym oczom.

Nie zaburza widzenia, odświeża oczy w trakcie długotrwałego korzystania z komputera, wietrznej i słonecznej pogody, przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych i w przypadku braku nawilżenia soczewek kontaktowych i dyskomfortu w trakcie ich noszenia.

Hyal-Drop® multi nawilża, łagodząc kluczowe objawy suchego oka, takie jak uczucie suchości, podrażnienie lub zmęczenie oczu, uczucie ciała obcego w oku, lub nadmierne łzawienie oczu.

Wskazania
Hyal Drop multi to preparat do nawilżania oczu, zalecany dla osób spędzających czas w klimatyzowanych pomieszczeniach, przed monitorem komputera czy w zanieczyszczonym środowisku oraz w innych stanach niedoboru łez ( tzw. zespół suchego oka)

Nadaje się do nawilżania twardych i miękkich soczewek kontaktowych. Hyal Drop multi ma w składzie naturalnie występujący w organizmie człowieka kwas hialuronowy i jest niezwykle prosty w stosowaniu.

Dawkowanie
Przed użyciem zdjąć osłonkę zabezpieczającą z zakraplacza. Chwycić i odwrócić pojemnik, skierować zakraplacz nad oko i naciskając dno pojemnika wpuścić jedną kroplę do oka. Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć dno pojemnika. Po użyciu założyć osłonkę zabezpieczającą na zakraplacz.

Mechanizm dawkowania pozwala na używanie Hyal-Drop® multi przez 12 tygodni (3 miesiące) po otwarciu. Proszę nie używać Hyal-Drop® multi po upływie terminu ważności. Nie używać, jeśli pojemnik jest uszkodzony.

Działania niepożądane:
W rzadkich przypadkach produkt może powodować reakcje nadwrażliwości, a w bardzo rzadkich przypadkach w postaci miejscowych reakcji alergicznych. W takich przypadkach leczenie powinno zostać przerwane.

Uwagi:
Krople charakteryzują się:

Długim terminem użytkowania (do 12 tygodni po otwarciu)
Są bardzo dobrze tolerowane nawet przy długotrwałym stosowaniu
Mogąbyć również używane na miękkie i twarde soczewki kontaktowe
Posiadają zakraplacz dozujący pojedyncze krople
Biorąc pod uwagę właściwości tego produktu, konsumenci z przewlekłym suchym okiem mogę również korzystać z tego produktu.