APTEKA INTERNETOWA

Facebook

L Biotica * Maska Aloesowa na tkaninie * 1 szt Zobacz większe

L Biotica
Maska Aloesowa na tkaninie
1 szt

7047693

Maska o wyjątkowych właściwościach oczyszczających skórę twarzy z jednoczesnym jej rozjaśnieniem i nawilżeniem,działa także bakteriobójczo

Więcej szczegółów

8,43 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Opis produktu:
Niewiele jest roślin na świecie o takim bogactwie aktywnych składników regenerujących, minerałów, enzymów, aminokwasów, witamin co ALOES łac. Aloe vera.
Dotychczas odnotowano ok. 300 gatunków aloesów, jednak znaczenie leczniczo-kosmetyczne mają przede wszystkim aloes drzewiasty (Aloe arborescens Mill.) i aloes zwyczajny, zwany też barbadoskim (Aloe barbadensis Mili., Aloe vera L.).
Liczne badania naukowe, skierowane na poznanie wszystkich substancji wchodzących w skład Aloe vera oraz mechanizmów ich działania udowodniły, iż podstawowym surowcem jest galaretowaty żel z liści aloesu, który zawiera przede wszystkim: polisacharydy (wielocukry), minerały, enzymy, aminokwasy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, glikozydy i lektyny.
Tak zwane ligniny są z kolei odpowiedzialne za to, że aloes może przedostać się w głębsze warstwy skóry. Dzięki temu dostarcza jej wilgoci i substancji odżywczych, a także reguluje naturalny poziom wilgotności pH skóry. Zawarte w aloesie enzymy pomagają w usunięciu martwych komórek naskórka i wspierają jego regenerację komórkową.
Maska Aloesowa ze 100% sokiem z Aloe vera to wyjątkowy produkt oczyszczający.
Unikalna formuła, będąca połączeniem naturalnych składników, pozwala na głębokie i dokładne oczyszczenie skóry twarzy wraz z jednoczesnym jej nawilżeniem.

Naturalny sok z Aloe vera, dzięki działaniu bakteriobójczemu, wnika głęboko w pory skóry i skutecznie oczyszcza je na długi czas. Jednocześnie doskonale regeneruje skórę, nadając jej jedwabistą gładkość.

Zawarta w maseczce alantoina doskonale łagodzi i zmiękcza skórę twarzy nadając jej piękny, świeży wygląd.

Zawarty w masce kompleks witamin sprawi, że skóra będzie wyglądać młodo i promiennie.
Maska aloesowa zawiera naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy, jeden z najdoskonalszych czynników naturalnych nawilżających skórę.
Podobno egipska królowa Kleopatra zawdzięczała nadzwyczajną urodę nie tylko kąpielom w mleku, ale także naturalnym kosmetykom z żelem z aloesu.

Wyciągu z tej rośliny miała używać do pielęgnacji twarzy i rozjaśniania skóry, a to właśnie olśniewająca cera uchodziła za najbardziej zniewalający element jej urody.