APTEKA INTERNETOWA

Facebook

L Biotica Anti Ageing * Maseczka redukująca zmarszczki 35+ * 12 ml Zobacz większe

L Biotica Anti Ageing
Maseczka redukująca zmarszczki 35+
12 ml

7046888

Maseczka pobudza reakcje łańcuchowe prowadzące do syntezy elastyny w warstwie skóry właściwej, redukuje zmarszczki i intensywnie nawilża skórę, czyniąc ją bardziej sprężystą.

Więcej szczegółów

4,19 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Maseczka Dermomask® Anti-Aging REDUKCJA ZMARSZCZEK 35+
Dermomask® Anti-Aging to seria maseczek stworzonych przez Laboratorium L’biotica. W jej skład wchodzą polecane przez dermatologów kosmoceutyki – aktywne związki, które efektywnie stymulują skórę do walki z głównymi oznakami starzenia. Poddano je testom dermatologicznym in vitro i in vivo, które potwierdziły najwyższą jakość i udowodniły skuteczność działania. W ich składzie nie znajdziemy substancji drażniących skórę: parabenów (które zwykle występują w roli konserwantów), SLS (stosowanego zwykle jako emulgator i środek ułatwiający zagęszczenie kosmetyków) ani SLES.
Recepturę maseczki REDUKCJA ZMARSZCZEK 35+ oparto na 1% kwasie hialuronowym oraz 3% Subliskin™, opatentowanej substancji aktywnej, który działa silnie odmładzająco. Subliskin™ oddziałuje na keratynocyty (dojrzewające komórki nabłonka skóry) przez stymulowanie kwasu hialuronowego i lamininy-5. Pobudza reakcje łańcuchowe prowadzące do syntezy elastyny w warstwie skóry właściwej. Dzięki elastynie skóra po rozciągnięciu albo zagnieceniu odzyskuje swój pierwotny kształt. Subliskin™ redukuje zmarszczki i intensywnie nawilża skórę, czyniąc ją bardziej sprężystą.
Efekty stosowania maseczki to:
• redukcja głębokości i gęstości zmarszczek,
• bardziej sprężysta skóra,
• intensywne nawilżenie.
Maseczkę możemy kupić w saszetce do jednorazowego użycia i stosować 1-2 razy w tygodniu na równomiernie oczyszczoną skórę twarzy i dekolt. W ciągu 10-15 minut skóra wchłonie potrzebną ilość składników odżywczych, pozostałości maseczki należy zmyć albo usunąć przy pomocy wacika.