APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Odciągacz pokarmu  LAKTA PLUS Zobacz większe

Odciągacz pokarmu LAKTA PLUS

4490611

UWAGA
data ważności
2019-08-31

 Odciągacz pokarmu  LAKTA PLUS

Prosty w użyciu ręczny odciągacz pokarmowy z dodatkową butelką do karmienia niemowlęcia

Więcej szczegółów

28,12 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wskazania i działanie

PROSTY - imponująco prosta konstrukcja niespotykana w rozwiązaniach technicznych wyrobów konkurencyjnych, dzięki czemu łatwo można elementy demontować i składać w całość.

WYGODNY - obsługa nie sprawi trudności technicznych młodej mamie.

HIGIENICzNY - wiele z dostępnych na rynku odciągaczy posiada konstrukcje z trudno dostępnymi miejscami, co utrudnia lub wręcz uniemożliwia utrzymanie prawidłowej higieny. Przy projektowaniu Lakty PLUS położono szczególny nacisk na kształt i prostą budowę jako gwarancję idealnej czystości. Odciągacz jest wykonany w całości z poliwęglanu, a więc jest bardzo trwały, można go myć, wyparzać, sterylizować.

SKUTECzNY - tłok o dużej średnicy i dużym skoku pozwala regulować ilość pobieranego pokarmu, siłę ssania i czas działania w zależności od potrzeb.

PRAKTYCzNY - dokręcana typowa butelka, do której spływa odciągany pokarm, umożliwia jego przechowywanie w lodówce (do 24 godzin) lub w zamrażarce (w temp. - 18 oC do 6 miesięcy) oraz podawanie go dziecku bez konieczności przelewania do innych pojemników. TANI - to oryginalny polski pomysł, który jakością nie ustępuje produktom firm zagranicznych, a jest konkurencyjny pod względem ceny.

ATESTOWANY - posiada atest Państwowego zakładu Higieny ( Hz 11508/00) oraz Instytutu Matki i Dziecka (nr 3523/1005/2000)
Informacje dodatkowePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.