APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

38
Zaparcia na wakacjach
opublikowano: 27-07-2019
37
Co warto spakować do wakacyjnej apteczki.
opublikowano: 11-07-2019
36
Menopauza nie musi wiązać się z bolesnymi objawami!
opublikowano: 11-07-2019
35
Zmiana diety a potencja
opublikowano: 11-07-2019
34
Poznaj główne przyczyny wypadania włosów
opublikowano: 11-07-2019
33
Jak stosować odżywkę do rzęs - poradnik dla początkujących!
opublikowano: 11-07-2019
32
Zdrowie seksualne pod kontrolą!
opublikowano: 11-07-2019
31
Wypróbuj odżywkę do rzęs Long 4 Lashes!
opublikowano: 11-07-2019
30
Przejedzenie, jak sobie z nim poradzić
opublikowano: 11-07-2019
29
Jak przetrwać trudny etap menopauzy?
opublikowano: 11-07-2019
28
Proste sposoby na potencję
opublikowano: 11-07-2019
27
Specjalistyczny szampon na wypadanie włosów
opublikowano: 11-07-2019
26
Sprawdzone środki na kłopoty z erekcją
opublikowano: 11-07-2019
25
Czy można skutecznie przyspieszyć wzrost rzęs?
opublikowano: 11-07-2019
24
Regeneracja rzęs. Poznaj serię BIOTEBAL
opublikowano: 11-07-2019
23
E-apteka? Pozwól, że Cię zaskoczymy!
opublikowano: 11-07-2019
22
Jak działa krem na rozstępy?
opublikowano: 11-07-2019
21
Przejedzenie, jak sobie z nim poradzić
opublikowano: 20-04-2019
20
Jak przetrwać trudny etap menopauzy?
opublikowano: 19-08-2018
19
Proste sposoby na potencję, które przywrócą męską moc
opublikowano: 19-08-2018
18
Dermatolodzy polecają: szampon na wypadanie włosów
opublikowano: 19-08-2018
17
Sprawdzone środki farmakologiczne na erekcję
opublikowano: 19-08-2018
16
Czy można skutecznie przyspieszyć wzrost rzęs?
opublikowano: 19-08-2018
15
Regeneracja rzęs, która przyniesie rezultaty
opublikowano: 19-08-2018
14
Pozwól, że Cię zaskoczymy!
opublikowano: 19-08-2018
13
Jak działa krem na rozstępy?
opublikowano: 19-08-2018
12
Pozbądź się rozstępów
opublikowano: 19-02-2019
11
Rzucanie palenia bez skutków ubocznych
opublikowano: 30-11-2018
10
Poznaj sposoby na wzmocnienie przed treningiem
opublikowano: 30-11-2018
9
Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o bliznach
opublikowano: 30-11-2018
8
Poruszamy tematykę przekwitania
opublikowano: 26-08-2018
7
Szampon z drogerii czy szampon z apteki?
opublikowano: 25-08-2018
6
Menopauza nie zawsze przebiega bezobjawowo
opublikowano: 25-08-2018
5
Kiedy pojawiają się problemy z włosami
opublikowano: 23-08-2018
4
Męski problem
opublikowano: 23-08-2018
3
Blizny to problem, który dotyka wielu osób
opublikowano: 22-08-2018
2
Zamiast stać w długiej kolejce do apteki
opublikowano: 21-08-2018
1
Pielęgnacja ciała w ciąży
opublikowano: 21-08-2018

Leki na rzucenie palenia występują w różnych postaciach, od plastrów nikotynowych, przez tabletki i pastylki, aż po gumy czy środki w sprayu. Wielu nałogowych palaczy zamierzających zerwać z uzależnieniem zastanawia się, co na rzucenie palenia będzie najskuteczniejsze? W naszej Aptece znajdują się leki bez recepty, pozwalające zapomnieć o chęci sięgnięcia po papierosa. Zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą liczne preparaty wspomagające rzucanie palenia i rozpocznij walkę z nałogiem jeszcze dzisiaj!

Leki na rzucenie palenia Produktów: 21

Podkategorie

 • Tabletki na rzucenie...

  Rzucanie palenia jest procesem, który u każdego wygląda inaczej. Stosując te same tabletki na palenie, różne osoby zauważą inne efekty. Wiąże się to z determinacją i silną wolą – gdy brakuje ich palaczowi, nawet najlepsze tabletki antynikotynowe mogą nie przynieść skutków. Jeśli czujesz się na siłach i jesteś gotów na rzucenie palenia, sprawdź tabletki z oferty naszej Apteki Aptisan. Znajdziesz tutaj tabletki przeciw paleniu, które są pomocne w leczeniu uzależnienia od nikotyny.

  %--split--%

  Kompleksowa pomoc w zerwaniu z nałogiem: tabletki na rzucenie palenia

  Wśród osób uzależnionych od palenia papierosów i chcących uwolnić się od nałogu, dużą popularnością cieszą się tabletki na niepalenie. Są to leki dostępne bez recepty, zawierające w składzie nikotynę w większej lub mniejszej ilości. Tego rodzaju tabletki na rzucanie palenia działają w następujący sposób: po ich rozgryzieniu i podczas żucia, do organizmu zostaje uwalniana taka ilość nikotyny, która zaspokaja głód nikotynowy oraz pozwala palaczowi zrezygnować z sięgnięcia po papierosa. Jeśli chodzi o najlepsze tabletki na rzucenie palenia, trudno jest wskazać konkretny środek. Niektórym łatwiej będzie rzucić dzięki ssaniu miętowych pastylek, stopniowo uwalniających nikotynę, a innym zażywając tabletki, redukujące odruch kaszlowy. Pełna terapia może trwać od 25 dni do kilku miesięcy, a jej celem jest całkowite odstawienie papierosów. Ważną informacją jest fakt, że dobre tabletki na rzucenie palenia są dostępne bez recepty, a ich cena często jest dużo niższa, niż jedna paczka papierosów! Niezdrowy nawyk można zwalczyć, zażywając skuteczne tabletki antynikotynowe o sprawdzonym składzie. Takie produkty są dostępne w naszej Aptece Aptisan. Jeśli masz za sobą kilka nieudanych prób rzucenia palenia, nie rezygnuj. Z pewnością znajdziesz dobre dla Ciebie tabletki wspomagające rzucanie i dzięki wytrwałości, przestaniesz odczuwać potrzebę zapalenia papierosa. Sprawdź naszą ofertę i wybierz skutecznie tabletki na rzucenie palenia. Wielu osobom już się udało, Ty również masz szansę!

 • Plastry nikotynowe

  Znasz to uczucie, kiedy chęć sięgnięcia po papierosa jest silniejsza, niż wszystko inne? Próbowałeś różnych sposobów na rzucanie palenia, ale żaden z nich się nie sprawdził? Jeśli szukasz metody, która ułatwi Ci zerwanie z nałogiem, jest bardzo prawdopodobne, że skuteczne okażą się plastry nikotynowe. Kuracja wykorzystująca specjalistyczne plastry z nikotyną to łagodna forma odstawienia papierosów. W naszej Aptece Aptisan są dostępne lecznicze plastry antynikotynowe od różnych producentów.

  %--split--%

  Pozbądź się niezdrowego nawyku, jakim jest palenie papierosów!

  Plastry na rzucenie palenia są stosowane w terapii zrywania z uzależnieniem od nikotyny. Działają one w łagodny sposób, dostarczając organizmowi określoną ilość substancji drogą transdermalną. Po naklejeniu plastra, przez skórę uwalniana jest nikotyna, którą zaspokaja potrzebę zapalenia. Warunkiem skuteczności kuracji jest całkowite odstawienie papierosów. Jeśli chodzi o dawkowanie, wyróżnia się trzy etapy terapii, trwające od dwóch do sześciu tygodni. Podczas każdego etapu należy naklejać na skórę plastry przeciw paleniu, zawierające odpowiednio 21, 14 i 7 mg nikotyny w składzie. Szczegółowe informacje na temat dawek można znaleźć na opakowaniu, pamiętając, że kuracja jest zależna od ilości wypalanych dziennie papierosów. Nasza Apteka internetowa Aptisan ma w asortymencie m.in. przezroczyste plastry na rzucanie palenia. Są one dyskretne i działają przez całą dobę. To oznacza, że raz naklejony plaster, należy nosić przez 24 godziny, a następnie delikatnie odkleić i od razu wyrzucić. Cena za lecznicze plastry na niepalenie nie jest wysoka, a gdyby porównać ją do kwot wydawanych miesięcznie na paczki papierosów, okazuje się, że plastry nikotynowe pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli zamierzasz zerwać ze szkodliwym nałogiem, dowiedz się więcej o kuracji plastrami i zdecyduj, czy ten rodzaj terapii będzie dla Ciebie odpowiedni. Zachęcamy Cię do przejrzenia oferty, jaką nasza apteka internetowa przygotowała dla osób, rzucających palenie.

 • Gumy nikotynowe

  Gumy nikotynowe są środkiem leczniczym, stosowanym w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Palenie papierosów i wszelkich wyrobów tytoniowych wchodzi w nawyk, wyniszczający zdrowie. Można z nim zerwać, podejmując się odpowiedniej kuracji. Jednym ze sposobów ułatwiających rzucanie palenia, są gumy antynikotynowe. Ich zadaniem jest łagodzenie głodu nikotynowego oraz zapobieganie objawom, związanym z odstawieniem papierosów. Tutaj znajdziesz szeroki wybór preparatów opracowanych dla nałogowych palaczy, w tym gumy do żucia z nikotyną.

  %--split--%

  Wypróbuj gumy nikotynowe i powiedz: STOP! paleniu papierosów

  Innowacyjny preparat leczniczy, jakim są gumy na rzucenie palenia, pozwalają na przeprowadzenie pełnej kuracji i bezpowrotne odstawienie wyrobów tytoniowych. Odbywa się to za sprawą nikotyny zawartej w składzie gum w ilości, dopasowanej do potrzeb osoby, zrywającej z nałogiem. Nałogowy palacz nie jest w stanie rzucić palenia bez objawów odstawienia. Zaliczamy do nich przede wszystkim rozdrażnienie, kaszel, zwiększony apetyt oraz dyskomfort psychiczny, utrudniający normalne funkcjonowanie. Często potrzeba zapalenia jest na tyle duża, że nawet bardzo zmotywowany do rzucenia palacz, nie wytrzymuje. Głód nikotynowy okazuje się zbyt duży, na co odpowiedzią są gumy do żucia na rzucenie palenia. Zawierają one nikotynę, która podczas powolnego żucia jest stopniowo uwalniana do organizmu. Początkowo substancji tej jest więcej, potem etapowo zmniejsza się dawki, aby finalnie zerwać z uzależnieniem od nikotyny. Osoby podejmujące się takiej kuracji chwalą sobie formę, w jakiej substancja jest dostarczana organizmowi. Sama czynność żucia gumy na rzucenie palenia pozwala zapomnieć o potrzebie sięgnięcia po papierosa. Cena za pełną terapię jest zależna od wielu czynników: niektórzy stosują 8 gum na dobę, inni 15. Najważniejsze, aby nie przekraczać ilości 24 gum dziennie i zacząć kurację od większych dawek nikotyny, stopniowo je zmniejszając. Przyjmuje się, że do przeprowadzenia kompleksowego leczenia, skutkującego całkowitym zaprzestaniem palenia papierosów, potrzeba minimum trzech miesięcy. Jeśli Ty również zamierzasz podjąć walkę z uzależnieniem, wypróbuj gumy przeciw paleniu i sprawdź, jakie będą efekty. Zapraszamy do składania zamówień w naszej Aptece Aptisan.

 • Niquitin

  Niquitin to znana marka, o której słyszał każdy nałogowy palacz szukający skutecznych preparatów, ułatwiających rzucenie palenia. Apteka internetowa Aptisan ma dla Ciebie wyjątkowo bogatą ofertę leków Niquitin, obejmującą m.in. pastylki do ssania klasyczne i mini oraz plastry antynikotynowe o specjalnie opracowanych składach. Zobacz, co ciekawego oferujemy i wybierz środek, z którym rozpoczniesz rzucanie nałogu. Na naszej stronie zamówisz Niquitin online, który wyślemy bezpośrednio do Twojego domu.

  %--split--%

  Nasza apteka ma dla Ciebie preparaty Niquitin. Znajdź sposób na rzucenie palenia!

  Wśród leków Niquitin, szczególnie popularne są plastry na skórę i pastylki do ssania, z których pomocą można odzwyczaić organizm od systematycznego dostarczania mu nikotyny. Każdy z tych preparatów stosuje się inaczej, lecz w obu przypadkach efekty są podobne: palacz przestaje odczuwać potrzebę sięgnięcia po papierosa, a przy tym nie zmaga się z objawami zaprzestania palenia. Prowadzona przez nas Apteka Aptisan przygotowała dział dedykowany osobom, chcącym rozpocząć walkę z uzależnieniem od wyrobów tytoniowych. Można w nim znaleźć liczne środki Niquitin i wybrać dla siebie najlepszy. Duży plus pastylek przeznaczonych do ssania i plastrów transdermalnych to ich niska cena. Kurację rzucania palenia można przeprowadzić niewielkim kosztem i w krótkim czasie, ponieważ efekty są odczuwalne niemal od razu. Niquitin w postaci plastrów czy pastylek, zawiera w składzie określone dawki nikotyny. Dzięki temu osoba podejmująca się terapii, stopniowo odzwyczaja organizm od uzależniającej substancji, pozwalając mu prawidłowo funkcjonować. Odwiedzana przez Ciebie apteka internetowa sprzedaje Niquitin online, a co za tym idzie, możesz zamówić dyskretnie zapakowany preparat z dostawą pod wskazany adres. Tym wygodnym sposobem, otrzymasz kupiony produkt bez wychodzenia z domu, a jego cena będzie dużo niższa, niż w sklepie stacjonarnym. Oferujemy preparaty Niquitin w wersjach tradycyjnych, a także mini, zawierających różne dawki nikotyny. Dobierz środek do swoich potrzeb i spokojnie przejdź kurację rzucania palenia. Zapraszamy na zakupy online!

 • Nicorette
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Najlepsze środki na rzucenie palenia. Znajdź coś dla siebie!

Leki przeciw paleniu różnią się od siebie składem, formą, szybkością działania. Jedne są bardziej skuteczne, drugie mniej, niektóre lepiej sprawdzają się gdy są stosowane przez kobiety, inne przez mężczyzn. Jednak nawet najlepszy lek na palenie nie zadziała, jeśli palacz nie wykaże chęci i determinacji. W Aptece Aptisan są dostępne liczne środki pomagające rzucić palenie. Większość z nich to pastylki, kapsułki i gumy, lecz nie zabrakło też plastrów ani sprayów. To m.in. preparaty, dostarczające organizmowi określoną dawkę nikotyny. Umożliwiają one przeprowadzenie kuracji, skutkującej bezpowrotnym zerwaniem z nałogiem. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów preparaty na rzucenie palenia bez recepty. Możesz wybierać między popularnymi lekami o miętowym smaku oraz nowościami, jak na przykład gumy owocowe. Nie zapomnij, że preparaty pomagające rzucić palenie stanowią tylko jedną stronę medalu. Równie istotna jest wytrwałość w walce, która nie zawsze przebiega łatwo i szybko. W przygotowanym przez nas asortymencie znajdziesz skuteczny lek na rzucenie palenia i jeśli tylko zechcesz, z jego pomocą uda Ci się pokonać pragnienie sięgnięcia po papierosa. Wybierz sprawdzony środek na rzucenie palenia, który wesprze Cię w leczeniu uzależnienia i nie zwlekaj z rozpoczęciem terapii. Preparaty z apteki to rekomendowane produkty, których działaniu warto zaufać. Istnieje wiele sposobów rzucenia palenia, więc jeśli jeden nie przyniesie skutków, nie zniechęcaj się. Stawiaj zdrowie na pierwszym miejscu!