APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Nicorette spray 1 mg  *  1 szt. a 150 dawek Zobacz większe

Nicorette spray 1 mg
1 szt. a 150 dawek

3421231

Nowy antynikotynowy spray do stosowania w jamie ustnej, działa błyskawicznie, gasi chęć zapalenia już po 60 sekundach.

Więcej szczegółów

35,35 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

NICORETTE Spray do stosowania w jamie ustnej 150 dawekNICORETTE® Spray zawiera 150 dawek.1  dawka zastępuje 1 papierosa, czyli pełne opakowanie zastępuje 150 papierosów!

Wskazania

Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie używania wyrobów tytoniowych. W miarę możliwości stosować w połączeniu z programem wsparcia behawioralnego.

Działanie

NICORETTE® Spray jest to lek pomagający rzucić palenie papierosów osobom, które chcą zerwać z nałogiem.

NICORETTE® Spray łagodzi objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia, w tym głód nikotynowy. Gdy nagle zaprzestanie się dostarczać do organizmu nikotyny z tytoniu, rozwijają się różne rodzaje nieprzyjemnych odczuć zwanych objawami odstawiennymi. Dzięki stosowaniu leku NICORETTE® Spray można zapobiec wystąpieniu tych nieprzyjemnych odczuć lub zmniejszyć ich nasilenie oraz zmniejszyć pragnienie zapalenia papierosa. Jest tak dlatego, że kontynuuje się dostarczanie niewielkiej ilości nikotyny do organizmu przez krótki czas.

Lek NICORETTE® Spray nie zawiera substancji smolistych, tlenku węgla i innych toksyn występujących w dymie tytoniowym

Ważne

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na nikotynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 18 lat.

Nie stosować u osób, które nigdy nie paliły.

Sposób użycia

W momencie pojawienia się głodu nikotynowego, użyj 1 lub 2 dawki NICORETTE® Spray.

Za pierwszym razem zastosuj 1 dawkę, a następnie, jeśli głód nikotynowy nie ustąpi w ciągu kilku minut, drugą dawkę. Jeśli konieczne są dwie dawki, następnym razem można stosować od razu 2 kolejne dawki.

Skierować wylot pompki w stronę otwartej jamy ustnej, trzymając możliwie najbliżej ust.

Nacisnąć mocno górną część dozownika i rozpylić jedną dawkę do jamy ustnej, starają się ominąć wargi.
Aby aerozol nie dostał się do gardła, podczas rozpylania nie należy wdychać powietrza.

Aby uzyskać optymalne wyniki leczenia, przez kilka sekund po rozpyleniu nie należy przełykać.

Tydzień 1-6  1 lub 2 dawki w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa. Większość palących potrzebuje powtarzać dawkowanie co 30 min-1 godz.

Tydzień 7-9  Należy zmniejszać ilość dawek, aby w 9 tyg. stosować połowę dawek z I etapu

 Tydzień 10-12  Należy zmniejszać ilość dawek, aby w 12 tyg. stosować nie więcej niż 4 dawki. Przy 2-4 dawkach należy zaprzestać stosowania aerozolu.

Maksymalna ilość to 2 dawki jednocześnie lub 4 dawki w ciągu godziny. Maksymalna dawka dobowa to 64 dawki w ciągu 16 godzin.

Podczas stosowania NICORETTE® Spray należy całkowicie zaprzestać palenia.

 

Skład

Jedna dawka dostarcza 1 mg nikotyny w 0,07 ml roztworu. 1 ml roztworu zawiera 13,6 mg nikotyny.

Odświeżający miętowy smak

 

Nasza apteka Aptisan stale rozbudowuje swoją ofertę dla palaczy, którzy zamierzają rozpocząć terapię rzucania palenia. Wybierając Nicorette Spray udowodnisz sobie, że w krótkim czasie można wygrać z uzależnieniem od papierosów i innych wyrobów tytoniowych, nie odczuwając przy tym skutków ubocznych. Oferujemy preparat Nicorette w sprayu, który zastąpi aż 150 papierosów. Oto rozwiązanie, jak sobie poradzić z nałogiem i rzucić palenie. Zapraszamy do przeglądu naszego asortymentu, dostępnego w dziale poświęconym palaczom.

Nigdy nie jest za późno, żeby rzucić palenie. Przed Tobą lek Nicorette w sprayu!

Kiedy podejmujemy decyzję o rzucaniu palenia, najtrudniej jest zacząć. Jeśli od początku nie będziemy stosować skutecznego leku dającego pewne efekty, szanse na sukces będą bardzo małe. Co innego, gdy znajdziemy dobry środek antynikotynowy, np. Nicorette Spray. Jest to preparat, który zastępuje papierosy. Jedno opakowanie zawiera aż 150 dawek (każda dostarcza organizmowi 1 mg nikotyny). Substancja wchłania się przez błonę śluzową w ciągu niecałej minuty. To oznacza, że po ok. 60 sekundach palacz traci chęć, by zapalić – nikotyna zawarta w sprayu w pełni zaspokaja głód, z jakim zmagają się osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych różnego rodzaju. Lek Nicorette w sprayu został zamknięty w poręcznym opakowaniu, które mieści się w kieszeni. Można go wygodnie nosić przy sobie i aplikować, kiedy najdzie nas ochota wyciągnięcia papierosa. Apteka Aptisan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom palaczy zrywającym z nałogiem, którzy są nastawieni na szybkie i długotrwałe efekty. W związku z tym, w naszym asortymencie nie brakuje preparatów leczniczych z nikotyną w składzie. Jednym z nich jest Nicorette Spray. Jego przystępna cena łączy się z wysoką jakością. Osoba decydująca się na kurację tym preparatem sama dawkuje lek. Zaleca się zaczynać od jednej aplikacji, a dopiero gdy głód nikotynowy nie ustąpi, stosować drugą dawkę. Cieszymy się, że sprawdzasz, jakie środki dla palaczy mamy aktualnie w ofercie. To pierwszy krok w kierunku uwolnienia się od nałogu. Zapoznaj się z lekami w sprayu, a także w tabletkach, gumach i plastrach. Wybór jest duży, więc na spokojnie przejrzyj asortyment naszej apteki i zamów Nicorette w takiej postaci, która Ci najbardziej odpowiada.