APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Paracetamol Hasco - zawiesina * o smaku truskawkowym * 150 g Zobacz większe

Paracetamol Hasco - zawiesina
o smaku truskawkowym
150 g

6113421

Lek przeciwbólowy i obniżający gorączkę, dla niemowląt i dzieci 

Więcej szczegółów

7,37 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wskazania:

Gorączka towarzysząca przeziębieniu i grypie. Bóle głowy, zębów, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe o małym lub umiarkowanym nasileniu. Bóle po zabiegach chirurgicznych lub stomatologicznych.

Dawkowanie:
Doustnie. Niemowlęta 3-12 miesiąc życia 2,5-5 ml; dzieci 2-6 rok życia 5-10 ml, dzieci 7-12 rok życia: 10-20 ml. Preparat stosować maksymalnie 4 razy na dobę.

Możliwe skutki uboczne:
Mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości, objawy ze strony przewodu pokarmowego (nudności, wymioty, zaburzenia trawienia). Stosowany w dużych dawkach lub długotrwale może powodować ostrą niewydolność wątroby.

Poinformuj lekarza:
Gdy dziecko ma nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia funkcji wątroby lub nerek, astmę oskrzelową. Gdy dziecko przyjmuje inne leki, a szczególnie doustne leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwpadaczkowe.