APTEKA INTERNETOWA

Facebook

4 FLEX * 30 saszetek Zobacz większe

4 FLEX
30 saszetek

8588901

4Flex to ultranowoczesny, łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu wspomagający utrzymanie zdrowych stawów i kości, oraz masy mięśniowej.

Więcej szczegółów

52,76 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

4 FLEX – to Kolagen w formie suplementu diety nowej generacji. To ultranowoczesny, naturalny i łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (FORTIGEL®), który działa profilaktycznie oraz regenerująco na tkankę chrzęstną.

4 Flex swoim działaniem wpływa na:

 • Stymulację metabolizmu tkanki chrzęstnej
 • Pobudzanie syntezy składników chrząstki stawowej
 • Zwiększanie syntezy składnika mazi stawowej
 • Korzystnie oddziaływuje na funkcjonowanie narządu ruchu

4Flex jedyny produkt na polskim rynku, który  zawiera w swoim składzie bioaktywne peptydy kolagenowe FORTIGEL®
Suplement diety 4Flex  skompilowany został w oparciu o opatentowaną technologię produkcji, która pozwala otrzymać jednorodne, zmikronizowane molekuły o doskonałej biodostępności
4Flex  to jakość i skuteczność potwierdzona licznymi badaniami jest produkt całkowicie naturalny i bezpieczny (bez efektów ubocznych).


 

Najważniejsze zalety

- 4 Flex jako jedyny na polskim rynku zawiera unikalny kolagen – FORTIGEL®
- Aż 95% cząsteczek FORTIGEL wchłania się i gromadzi głównie w tkance chrzęstnej. Potwierdzają to dowody naukowe
- Posiada Witaminę C pomagającą w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki

Właściwości:


4Flex to najwyższa zawartość czystego kolagenu na rynku! Odżywienie tkanki chrzęstnej. Proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, mleku lub jogurcie.

- czyste proteiny,
- bez cholesterolu,
- bez glutenu,
- bez tłuszczu.

4Flex to ultranowoczesny, łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu naturalnego pochodzenia. Zawarte w nim bioaktywne peptydy odżywiają tkankę chrzęstną. Pomagają utrzymać zdrowe kości wspierają wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Kolagen stanowi budulec macierzy chrząstki (95%).


Preparat jest doskonale przyswajalny. Zawarte w nim bioaktywne peptydy kolagenowe są wchłaniane w formie aktywnej. Szybko docierają do tkanki chrzęstnej, gdzie są absorbowane.

Skład:
Jedna saszetka 4Flex zawiera 10 g hydrolizatu kolagenu Fortigel®.

Stosowanie:
Zalecane spożycie: 1 saszetka dziennie, należy rozpuścić w 100 ml wody, mleka lub jogurtu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Saszetkę 4Flex możesz mieć zawsze przy sobie - w pracy, w podróży, w czasie aktywności fizycznej – od spaceru po trening.

Wskazania:

4 Flex to doskonałe wzbogacenie diety w rekonwalescencji wszelkich dolegliwości stawowych związanych z degeneracją tkanki chrzęstnej:

 • nawykowe zwichnięcia barku
 • problemy ze stawem łokciowym zwane potocznie „łokciem tenisisty”
 • dolegliwości w obrębie stawu biodrowego
 • problemy ze stawem kolanowym: przy urazach łąkotek, zerwaniu więzadeł, po zabiegach artroskopowych
 • przeciążenia, skręcenia, zwichnięcia stawu skokowego

4 Flex to idealny produkt do stosowania dla osób:

 •  z nadwagą i otyłością
 • aktywnych fizycznie
 • trenujących wyczynowo (sportowców) oraz dla wszystkich uprawiających sport rekreacyjnie
 • obciążających stawy
 • każdego powyżej 40. roku życia

Przeciwskazania:

Preparat przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. 4Flex należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dawkowanie i sposób przyjmowania

 • 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w ok. 100ml wody, mleka lub jogurtu, dobrze wymieszać i wypić.
 • Zaleca się regularne stosowanie preparatu przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące).
 • 4Flex występuje w formie proszku zamkniętego w saszetce. Takie opakowanie ułatwia dawkowanie i jest niezwykle poręczne. Saszetkę 4Flex możesz mieć zawsze przy sobie: w pracy, na siłowni, w podróży.


Opakowanie zawiera 30 saszetek