APTEKA INTERNETOWA

Facebook

ZIELONA HERBATA * APTEO * 30 szasz. Zobacz większe

ZIELONA HERBATA
APTEO
30 szasz.

3046861

ZIELONA HERBATA APTEO to naturalny produkt, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Przyśpiesza przemianę materii oraz proces spalania tłuszczów. Działa antyoksydacyjnie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wsparcie w trawieniu i odchudzaniu.

Zielona herbata APTEO to naturalny produkt, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Przyśpiesza przemianę materii oraz proces spalania tłuszczów. Działa antyoksydacyjnie

Skład

liść herbaty zielonej (Camelia sinensis) 100%

Działanie

ZIELONA HERBATA APTEO to produkt, który zawiera starannie wyselekcjonowane liście zielonej herbaty stanowiącej źródło niezwykłego smaku i aromatu. Picie naparu z zielonej herbaty odpowiada za przyśpieszenie przemiany materii. Przyczynia się również do zwalczania wolnych rodników i zabezpieczenia komórek przed skutkami stresu oksydacyjnego. Ma wpływ na przyśpieszenie spalania lipidów oraz zmniejszenie wchłaniania tłuszczów w jelitach. Zielona herbata wspomaga proces detoksykacji organizmu. Co więcej pozytywnie oddziałuje na system sercowo-naczyniowy. Uelastycznia ściany naczyń krwionośnych i może powodować obniżenie ciśnienia tętniczego. ZIELONA HERBATA APTEO ma postać saszetek przeznaczonych do sporządzania naparu do picia.

Przeciwwskazania

- nadwrażliwość na składniki preparatu

Wskazania

Preparat należy stosować w ramach suplementacji składników zawartych w zielonej herbacie.

Sposób użycia

Stosować doustnie. Zaleca się przyjmowanie w postaci naparu sporządzonego wg następującego schematu: saszetkę zalać 200 ml (około 1 szklanki) świeżo zagotowanej wody o temperaturze 75 – 90 °C. Parzyć przez 3 minuty.