APTEKA INTERNETOWA

Facebook

ZIELONA HERBATA * APTEO * 30 szasz. Zobacz większe

ZIELONA HERBATA
APTEO
30 szasz.

3046861

UWAGA
krótka data ważności
2022-03-31

ZIELONA HERBATA APTEO to naturalny produkt, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Przyśpiesza przemianę materii oraz proces spalania tłuszczów. Działa antyoksydacyjnie.

Więcej szczegółów

4,71 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wsparcie w trawieniu i odchudzaniu.

Zielona herbata APTEO to naturalny produkt, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Przyśpiesza przemianę materii oraz proces spalania tłuszczów. Działa antyoksydacyjnie

Skład

liść herbaty zielonej (Camelia sinensis) 100%

Działanie

ZIELONA HERBATA APTEO to produkt, który zawiera starannie wyselekcjonowane liście zielonej herbaty stanowiącej źródło niezwykłego smaku i aromatu. Picie naparu z zielonej herbaty odpowiada za przyśpieszenie przemiany materii. Przyczynia się również do zwalczania wolnych rodników i zabezpieczenia komórek przed skutkami stresu oksydacyjnego. Ma wpływ na przyśpieszenie spalania lipidów oraz zmniejszenie wchłaniania tłuszczów w jelitach. Zielona herbata wspomaga proces detoksykacji organizmu. Co więcej pozytywnie oddziałuje na system sercowo-naczyniowy. Uelastycznia ściany naczyń krwionośnych i może powodować obniżenie ciśnienia tętniczego. ZIELONA HERBATA APTEO ma postać saszetek przeznaczonych do sporządzania naparu do picia.

Przeciwwskazania

- nadwrażliwość na składniki preparatu

Wskazania

Preparat należy stosować w ramach suplementacji składników zawartych w zielonej herbacie.

Sposób użycia

Stosować doustnie. Zaleca się przyjmowanie w postaci naparu sporządzonego wg następującego schematu: saszetkę zalać 200 ml (około 1 szklanki) świeżo zagotowanej wody o temperaturze 75 – 90 °C. Parzyć przez 3 minuty.