APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Maść p/odciskom i zgrubieniom skóry *  Rekord Łuszczy*  15 g Zobacz większe

Maść p/odciskom i zgrubieniom skóry
Rekord Łuszczy
15 g

3311201

Maść pomocna przy leczeniu odcisków i zgrubień skórnych 

Więcej szczegółów

4,87 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Pozbądź się odcisków

Skład

Acidum salicylicum 200mg/g.

Wskazania

Usuwanie odcisków lub zgrubień skóry.


Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku jeżeli występują nadwrażliwości na jakikolwiek ze składników preparatu pacjentów z cukrzycą lub zaburzeniami układu krążenia, jeśli skóra w okolicy odcisku jest zraniona lub zmieniona zapalnie, na zmiany o dużej powierzchni, do oczu, na skórę twarzy i pachwin, w okolicy odbytu i narządów płciowych, na błony śluzowe oraz u dzieci.


Działania niepożądane

Miejscowe podrażnienie skóry, stan zapalny skóry, odczyny alergiczne i nadmierne wysuszenie skóry. Zastosowanie leku na skórę zdrową, duże powierzchnie skóry lub błony sluzowe może powodować objawy podrażnienia w postaci rumienia. W przypadku przewlekłego stosowania leku mogą wystąpić ogólne działania niepożądane kwasu salicylowego.


Informacje dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.