APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

Compeed * Plastry na odciski między palcami * 6 szt Zobacz większe

Compeed
Plastry na odciski między palcami
6 szt

9046043

Plastry o specjalnym kształcie, zawierają opatrunek hydrokoloidowy, który zmiękcza nawet uporczywe odciski pomagając je usunąć 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wskazania
Plastry Compeed zawierają opatentowaną wersje opatrunku hydrokoloidowego Hydrokoloid to samoprzylepna substancja przyjazna dla skóry posiada właściwości: Od wewnątrz - pochłaniania nadmiar wilgoci z rany Na zewnątrz - półprzepuszczalna warstwa poliuretanowa, pozwala na odparowanie nadmiaru wilgoci zgromadzonego w warstwie wewnętrznej. Stanowi barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi: wodą, brudem i bakteriami. Nie powstaje strup, plaster działa jak dodatkowa warstwa skóry.

Aktywne plastry na odciski- między palcami łączą w sobie dwie skuteczne substancje: hydrokoloid i kwas salicylowy. Hydrokoloid chroni przed uciskiem i przynosi natychmiastową ulgę w bólu, a kwas salicylowy nawilża i zmiękcza nawet szczególnie uporczywe odciski pomagając je usunąć. Specjalny kształt zapewnia optymalne dopasowanie.

Działanie
Hydrokoloidowe Aktywne plastry na odciski z kwasem salicylowym: chronią przed uciskiem, przynoszą natychmiastową ulgę w bólu spowodowaną przez odciski, przy pomocy kwasu salicylowego nawilżają i zmiękczają odcisk pomagając go usunąć, idealnie przylegają do skóry.

Dawkowanie
1. Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Upewnij się czy skóra dotknięta odciskiem nie jest tłusta od kremu bądź oliwki.

2. Usuń górną warstwę papierową, potem dolną warstwę papierową starając się unikać dotykania warstwy samoprzylepnej.

3. Nałóż plaster mocno na odcisk, upewniając się, czy brzegi plastra są dobrze dociśnięte do skóry.

4. Pozostaw plaster na odcisku, aż do momentu, kiedy sam zacznie się odklejać.Dla otrzymania lepszych rezultatów używaj COMPEED® aż do czasu kiedy skóra będzie całkowicie wyleczona z odcisku.