APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Witamina C - 1000 mg * 10 kapsułek Zobacz większe

Witamina C - 1000 mg
10 kapsułek

3569161

Witamina C 1000 mg AVET suplement diety zawiera kwas L-askorbinowy w ilości pokrywającej 1250% zalecanego dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminę C.

Więcej szczegółów

2,38 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Suplement diety witamina C 1000 mg AVET jest przeznaczony dla osób dorosłych.

  • WITAMINA C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
  • WITAMINA C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
  • WITAMINA C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, skóry, dziąseł, zębów, chrząstki i kości.

Składniki: 
kwas L-askorbinowy (witamina C), żelatyna, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, barwnik – dwutlenek tytanu, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka, po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Składnik Zawartość  w 1 kapsułce %RWS*
Witamina C 1000,00 mg 1250,0%

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Ważne informacje: 

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Osoby ze skłonnością do tworzenia kamieni nerkowych lub z kamicą nerkową powinny skonsultować przyjmowanie preparatu z lekarzem.

Zawartość opakowania: 

10 kapsułek

Producent: 

Avet Pharma sp. z o.o. ul. Fleminga 33B, 03-176 Warszawa