APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Opaska elastyczna z zapinką *  5m x 12 cm - 1 szt Zobacz większe

Opaska elastyczna z zapinką
5m x 12 cm - 1 szt

3371501

Opaska służy do unieruchomienia struktur okołostawowych w przypadku urazów. Gwarantuje również ucisk wskazany przy schorzeniach żylnych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcieOPASKA ELASTYCZNA z zapinką 5m x 12cm x 1 sztuka

OPASKA ELASTYCZNA z zapinką to wyrób medyczny, który służy do unieruchomienia struktur okołostawowych w przypadku urazów. Gwarantuje również ucisk wskazany przy schorzeniach żylnych.

Skład: bawełna

Działanie:

Wyrób medyczny charakteryzuje się wysoką elastycznością. Został utkany z bawełny, co gwarantuje przepuszczanie powietrza. Nie utrudnia oddychania skórze oraz nie podrażnia jej (opaska jest bardzo miła w dotyku). Skutecznie unieruchamia okolice okołostawowe i przynosi ulgę przy ich skręceniach i podobnych urazach. Podtrzymuje rozległe opatrunki, stabilizując je i zapobiegając ich przemieszczaniu się. Ponadto działa uciskająco na naczynia krwionośne, co jest zalecane przy schorzeniach o charakterze żylnym. Opaska posiada zapinkę ułatwiającą jej umocowanie. Charakteryzuje się wysoką trwałością wykonania – może być prana i wielokrotnie używana. Opaska jest dostępna w rozmiarze 5m x 12cm.

Przeciwwskazania:

- bezpośrednie stosowanie na ranę

 

Wskazania:

Stosować opaski jedynie miejscowo w celu uciskania naczyń krwionośnych, umocowania opatrunków i wspierania układu kostno-szkieletowego przy zwichnięciach i skręceniach.

 

Sposób użycia:

Stosować zewnętrznie. Na wcześniej założony opatrunek należy założyć opaskę elastyczną albo zastosować ją w miejscu skręcenia, zwichnięcia albo występowania schorzeń żylnych. Po użyciu wyrób można wyprać i ponownie zastosować.