APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Tena Pants Super Medium * 12szt Zobacz większe

Tena Pants Super Medium
12szt

9061793

Nowe majtki chłonne dla osób chodzących, zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu

Więcej szczegółów

37,10 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

TENA Pans Super Medium ,majtki chłonne x12 szt.

Oddychające majtki chłonne o najwyższej chłonności TENA Pants Plus zakładane i zdejmowane jak zwykła bielizna.

Produkt przeznaczony dla osób z dużym nietrzymaniem moczu. Oferuje dodatkową ochronę i można go nosić jak zwykłą bieliznę. Szybko wchłania nawet bardzo duże ilości moczu oraz trzyma wilgoć z dala od skóry, nawet podczas długotrwałego siedzenia lub leżenia. Użytkownikowi będzie sucho i wygodnie, a ryzyko powstania wysypek i zakażeń skóry będzie znacznie niższe.

TENA Pants Super zapewniają dodatkową chłonność i nadają się do użycia w nocy. Oddychający materiał sprawia, że to preferowany wybór dla zdrowej skóry.

Cienkie i zgodne z anatomią dzięki ConfioFit - TENA Pants z rozwiązaniem ConfioFit mają unikalny kształt dopasowany do budowy ciała, dzięki czemu oprócz wysokiego stopnia ochrony zapewniają większą wygodę i są cieńsze. TENA Pants z rozwiązaniem ConfioFit dopasowują się kształtem do budowy ciała, dzięki czemu są mniej widoczne pod ubraniem.

Dzięki podwójnej osłonie ConfioFit stanowią skuteczną barierę ochronną przed przeciekaniem - TENA Pants z rozwiązaniem ConfioFit mają bardzo skuteczne barierki, które zapewniają doskonałą ochronę w każdej pozycji — stojącej, siedzącej i leżącej.

Oddychające i delikatne dla skóry